رستوران ۵ ستاره منچستریونایتد؛ اینجا استیک‌ هاوس هم موجود است!

اخبار لیگ جزیره : منچستریونایتد چه هنگام تمرین و چه هنگام استراحت بازیکنان در خانه‌های شخصی خودشان وعده‌های غذایی آنها را تهیه می‌کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رستوران ۵ ستاره منچستریونایتد؛ اینجا استیک‌ هاوس هم موجود است!

به بازیکنان منچستریونایتد وعده‌های غذایی پنج ستاره پیشنهاد می‌شود تا وزنشان در این فصل زیاد نشود. بازیکنان می‌توانند این غذاها را به سرآشپزهای باشگاه سفارش بدهند و آنها را در عمارت خود تحویل بگیرند.

سرمربی جدید منچستریونایتد، اریک تن‌هاخ، قوانینی را وضع کرده که بر طبق آن بازیکنان را از نوشیدن الکل در هفته‌های بازی منع می‌کند و از بازیکنان می‌خواهد در تمرین با هم غذا بخورند.

یونایتد ماه گذشته برای استخدام سرآشپز تیم اول تبلیغ کرد و یک منبع گفت: «امکانات آشپزخانه در کارینگتون در حال حاضر بیشتر شبیه یک رستوران ستاره‌دار است نه یک غذاخوری قدیمی. حتی یک اتاق استیک هم در آنجا وجود دارد. بازیکنان باید به رژیم غذایی خود پایبند باشند تا سرآشپزها خوشحال باشند و هر غذایی می‌خواهند برایشان فراهم کنند.»

بسیاری از ستاره‌ها آشپزخانه‌های ۲۵۰ هزار پوندی دارند، در حالی که بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو قبلاً سرآشپزهای خصوصی استخدام کرده بودند. اما این منبع افزود: «بعضی از آنها جوان هستند، تنها زندگی می‌کنند و در زمین بسیار بهتر عمل می‌کنند تا در آشپزخانه.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *