سرمربی سابق منچستریونایتد بالاخره به لیگ انگلیس برمی‌گردد؟

اخبار لیگ جزیره : اوله گونار سولشر شاید برای اولین بار از زمان ترک منچستریونایتد در سال 2021 ، به دنیای مربیگری برگردد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره سرمربی سابق منچستریونایتد بالاخره به لیگ انگلیس برمی‌گردد

برخی گزارشات حاکی از آن است که سولشر قرار است که طلسم را بشکند و پس از سه سال به دنیای مربیگری برگردد. این مربی 51 ساله در سال 2021 از اولدترافورد اخراج شد و بعد از آن چندین پیشنهاد شامل دو پیشنهاد از عربستان را رد کرد. بشیکتاش عربستان دیگر تیمی بود که به شدت به دنبال استخدام این مربی بود و مربی نروژی به پیشنهاد تیم ملی ایرلند هم جواب رد داد.

حالا به نظر می رسد که سولشر قرار است که به دنیای مربیگری برگردد و هدایت لسترسیتی را به عهده بگیرد که به تازگی به لیگ انگلیس صعود کرده است. لستر با مهاجم سابق منچستریونایتد تماس هایی داشته و او یکی از گزینه های جانشینی انزو مارسکا است که با قراردادی پنج ساله به چلسی ملحق شد.

سان گزارش داده است که سولشر آماده چالش جدیدش است و می خواهد که به لستر برای بقا در لیگ انگلیس کمک کند. مدیر فنی لستر یکی از حامیان جدی سولشر است و امید زیادی دارد تا این مربی را استخدام کند.

سولشر اخیرا در گفتگو با گری نویل از بازگشت به دنیای مربیگری استقبال کرده و گفته است:” بهترین دوستم که وکیلم است، در حال بررسی پیشنهادهاست. بعد از حضور در یونایتد سعی می کنم که بهترین گزینه را انتخاب کنم. حضور در انگلیس و لیگ برتر را دوست دارم. حتی لیگ دسته دوی انگلیس نیز قدرتمندتر از همیشه است. شاید به تجربه و چالش جدیدی نیاز داشته باشم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *