منچسترسیتی با چه قیمتی علاقه‌مند به فروش کوین دی بروین است؟

اخبار لیگ جزیره : کوین دی بروین، هافبک بلژیکی خلاق منچسترسیتی، پس از ورود به سال پایانی قراردادش با این باشگاه با آینده‌ای نامشخص روبرو است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره منچسترسیتی با چه قیمتی علاقه‌مند به فروش کوین دی بروین است

به گزارش منچستر ایونینگ نیوز، دی بروین از زمان پیوستن به لیگ برتر انگلیس در سال 2015، مهره کلیدی پپ گواردیولا بوده است. خلاقیت این بازیکن بلژیکی نقشی اساسی در موفقیت‌های سیتی در طول این سال‌ها ایفا کرده است و او حتی در سن 33 سالگی نیز یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر در پست خود محسوب می‌شود. با این حال، مانند هر چیز خوب دیگری، دوران حضور دی بروین در سیتی نیز به پایان خواهد رسید. او اکنون در سال آخر قرارداد خود قرار دارد و گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد این موضوع وجود دارد که آیا سیتی در این تابستان او را به فروش خواهد رساند یا اجازه می‌دهد تا در سال 2025 به صورت رایگان راهی شود یا قرارداد او را برای مدت کوتاهی تمدید کند.

50 میلیون پوند؛ قیمت احتمالی سیتی برای فروش دی بروین
باشگاه‌های متمول عربستانی از مشتریان پروپاقرص هافبک خلاق منچسترسیتی هستند و حتی خود کوین دی بروین در مصاحبه‌ای در یورو 2024 روی این علاقه صحه گذاشت و گفت که او برای آینده‌اش باید تصمیم بگیرد. سیتیزن‌ها علاقه‌مند هستند در سال پایانی قرارداد دی بروین بتوانند او را با قیمت 50 میلیون پوند به فروش برسانند که اگر این قیمت محقق شود آنها موفق به ثبت یک فروش بزرگ و فوق‌العاده می‌شوند.

باید به این نکته مهم توجه داشت که کوین دی بروین بارها و بارها در طول سالیانی که در منچسترسیتی حضور داشته است، ده‌ها برابر این پول را با بازی‌های درخشان خود به سیتی پرداخت کرده است. از باشگاه الاتحاد عربستان به عنوان یکی از مهم‌ترین مشتری‌های او نام برده می‌شود و ممکن است او در فصل آینده هم‌بازی انگولو کانته و کریم بنزما در این تیم خاورمیانه‌ای شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *