ماینتس مدافع لیورپول را به صورت دائمی می خواهد

اخبار لیگ جزیره : باشگاه ماینتس خواستار جذب قطعی مدافع باشگاه لیورپول در این تیم شده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره ماینتس مدافع لیورپول را به صورت دائمی می خواهد

مطابق خبر نشریه اتلتیک باشگاه ماینتس آلمان برای جذب دائمی سپ فن دن برگ مدافع جوان و هلندی با لیورپول تماس گرفته ولی فاصله زیادی بین مبلغی که لیورپول درخواست کرده و پیشنهاد ماینتس وجود دارد که تاکنون این انتقال را منتفی کرده است.

همانطور که هفته پیش گزارش شد، لیورپول معتقد است بعد از یک فصل عالی که فن دن برگ در بوندسلیگا داشت ارزش این بازیکن نزدیک به ۲۰ میلیون پوند است. باشگاه های متعددی از سراسر اروپا به جذب مدافع هلندی علاقه‌مند هستند و مربی جدید لیورپول یعنی آرنه اسلات هم به استفاده از این بازیکن هلندی در اردوی پیش فصل برای محک زدن او برای فصل آینده بی میل نیست و شاید این بازیکن در لیگ برتر انگلیس ماندنی شود.

البته مذاکرات بین لیورپول و ماینتس برای انتقال دائمی سپ فن دن برگ ادامه خواهد داشت. ماینتس می خواهد که این مدافع ۲۲ ساله را به هر شکلی حفظ کند و فن دن برگ هم تمایل دارد تا این اتفاق رخ دهد. مدیران باشگاه ماینتس امیدوار هستند که توافقات لازم با لیورپول به زودی صورت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *