کپا آریزابالاگا در انتظار رئال مادرید و جدایی لونین؛ چلسی دروازه‌بان اسپانیایی را نمی‌خواهد

اخبار لیگ جزیره : کپا می‌خواهد در رئال مادرید بماند و با قهرمان لیگ قهرمانان اروپا ادامه دهد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

کپا آریزابالاگا در انتظار رئال مادرید و جدایی لونین؛ چلسی دروازه‌بان اسپانیایی را نمی‌خواهد

کپا آریزابالاگا، دروازه‌بان اسپانیایی، در حال حاضر در وضعیتی بلاتکلیف به سر می‌برد و منتظر روشن شدن وضعیت آندری لونین، دروازه‌بان دوم رئال مادرید است.

به گزارش مارکا، هدف اصلی کپا ماندن در رئال مادرید است و به همین دلیل او به پیشنهادات متعددی که از تیم‌های دیگر دریافت کرده فعلا جواب رد داده است. در فصل گذشته، کپا به صورت قرضی در رئال مادرید حضور داشت، اما مصدومیت او در زمانی نامناسب با اوج آمادگی لونین همزمان شد و در نهایت کپا جایگاه خود را در ترکیب اصلی از دست داد.

حالا با بازگشت تیبو کورتوا، دروازه‌بان اول رئال مادرید از مصدومیت، به نظر می‌رسد که لونین جایگاه خودش را در ترکیب اصلی برای فصل آینده از دست خواهد داد. همین موضوع سبب شده تا لونین به فکر ترک رئال مادرید باشد. با این حال، لونین هنوز نه قرارداد خودش را تمدید کرده و نه به طور رسمی به باشگاه مبنی بر تمایلش برای جدایی اطلاع داده است.

دیدگاه رئال مادرید در مورد این شرایط چیست؟
پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا، در رختکن رئال مادرید این اجماع وجود داشت که لونین به احتمال زیاد به دنبال تیم جدیدی برای فصل آینده خواهد بود. در حال حاضر، باشگاه وضعیت دروازه‌بان‌های خود را پایدار می‌داند و با کورتوا به عنوان دروازه‌بان اول و لونین به عنوان ذخیره، احساس امنیت می‌کند. با این حال، اگر لونین تصمیم به ترک باشگاه بگیرد، رئال مادرید مجبور به بررسی گزینه جذب یک دروازه‌بان دیگر خواهد شد و در این صورت، نام کپا دوباره مطرح می‌شود.

کپا آریزابالاگا در انتظار رئال مادرید و جدایی لونین؛ چلسی دروازه‌بان اسپانیایی را نمی‌خواهد

کپا خواهان ماندن در رئال مادرید است
کپا در حال حاضر به چلسی بازگشته است، اما به نظر می‌رسد که این باشگاه تمایل چندانی به حفظ او ندارد. کپا از دوران حضورش در مادرید لذت برده است و آرزوی دیرینه‌اش برای بازی در سانتیاگو برنابئو را برآورده کرد. او در حال حاضر منتظر است تا ببیند چه اتفاقی می‌افتد. رئال مادرید نیز عجله‌ای برای تغییر در لیست دروازه‌بان‌های خود ندارد، مگر اینکه شرایط به طور قابل توجهی تغییر کند. مدیریت باشگاه از وضعیت آگاه است، اما در صورت نیاز آماده اقدام است.

در حال حاضر، تمایل کپا بازگشت به رئال مادرید است، اما باشگاه هنوز هیچ سیگنالی مبنی بر تمایل خود برای شروع مذاکرات برای انتقال او ارسال نکرده است. با این حال، واضح است که اگر لونین جدا شود، رئال مادرید ممکن است دوباره به دنبال جذب کپا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *