توافق شخصی لوکاکو با اینتر

اخبار لیگ جزیره – مهاجم تیم فوتبال چلسی که می‌خواهد به تیم سابقش برگردد در مورد مسائل شخصی با اینتری‌ها به توافق رسیده است اما او حالا باید راهی برای جلب نظر کارفرمایان فعلی‌اش پیدا کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

توافق شخصی لوکاکو با اینتر

به گزارش اخبار لیگ جزیره ، نشریه گاتزتای ایتالیا در گزارشd اعلام کرد که تلاش‌های روملو لوکاکو برای بازگشت به اینتر، پس از یک فصل دوری از این تیم برای بازی در چلسی به مرحله‌ توافق شخصی بازیکن با باشگاه رسیده است و اکنون وکیل او سباستین لدور مأمور شده که نظر باشگاه چلسی را برای صدور مجوز انتقال قرضی این بازیکن به اینتر کسب کند.

لوکاکو تابستان سال گذشته پس از دو سال حضور در اینتر، این تیم را با قراردادی 105 میلیون یورویی ترک کرد اما به هیچ عنوان نتوانست روزهای پرفروغش در اینتر  را در استمفوردبریج تکرار کند و به همین دلیل خیلی زود از تصمیمش برای پیوستن به آبی‌پوشان لندن پشیمان شده است.

او تا حدی مترصد بازگشت به اینتر است که حاضر شده حقوش را از 12 میلیون یورو (به علاوه 3 میلیون یورو پاداش) فعلی‌‌اش در چلسی به 7.5 میلیون یورو کاهش دهد.

به این ترتیب اکنون همه چیز به نظر باشگاه چلسی و مالک جدید این باشگاه تاد بولی بستگی دارد و او باید تا کمتر از 15 روز دیگر موافقتش را با جدایی لوکاکو اعلام کند وگرنه بازیکن بلژیکی شانس برخورداری از معافیت مالیاتی دولت ایتالیا را از دست می‌دهد.

اگر انتقال لوکاکو به اینتر تا قبل 30 ژوئن کامل شود، هزینه اینتر برای پرداخت حقوق او به جای 15 میلیون یورو 11 میلیون یورو خواهد بود.

در هر صورت باشگاه اینتر اکنون توپ را در زمین لوکاکو انداخته و به او گفته که خودش باید نظر مالک جدید باشگاه چلسی برای موفقیت با بازگشت به ایتالیا جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *