مهاجم پیشین لیورپول به دوران جدید این تیم با آرنه اسلات امیدوار است

اخبار لیگ جزیره : مهاجم پیشین باشگاه چلسی به تحلیل دوران حضور و جدایی یورگن کلوپ از لیورپول پرداخت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره مهاجم پیشین لیورپول به دوران جدید این تیم با آرنه اسلات امیدوار است

دنی استوریج مهاجم سابق تیم ملی فوتبال انگلیس که سابقه بازی در تیم های بزرگی مانند لیورپول و چلسی را در کارنامه دارد در مورد دوران حضور یورگن کلوپ در لیورپول گفت: “باید بگویم یورگن کلوپ کاری باورنکردنی را در تیم لیورپول انجام داد. من فکر نمی کنم وقتی او به لیورپول آمد کسی انتظار این نتایج را از یورگن داشت. رابطه‌ای که او با هوادارن تیم برقرار کرد به نظر من بسیار زیبا و احساسی بود. شاید در سال های آتی از او به عنوان بهترین سرمربی تاریخ لیورپول یاد شود.”

استوریج در مورد لیورپول در دوران بعد از کلوپ هم افزود:” باشگاه در دوران تغییر و تحول خود است و سرمربی جدید تیم بازیکنانی که قرارداد آنها تمام شده را بررسی خواهد کرد و این تحولات نیاز به زمان دارد ولی کادر مدیریتی جدید تیم فوق‌ العاده‌ است. من مایک گوردون و مایکل ادواردز را به خوبی میشناسم و بابت افت دوباره لیورپول نگران نیستم زیرا آنها کار خود را به خوبی بلد هستند‌.”

آرنه اسلات در فصل آینده هدایت لیورپول را بر عهده خواهد گرفت و هوادارن تیم قرمزپوش بندر مرسی ساید امیدوار هستند تا دوران درخشان یورگن کلوپ همچنان ادامه پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *