ایده بزرگ رئیس لیورپول: برگزاری مسابقات لیگ برتر در اقصی نقاط جهان

اخبار لیگ جزیره : تام ورنر رئیس باشگاه لیورپول علاقه مند است که لیگ برتر انگلیس چندتا از بازی های فصل را در آمریکا و دیگر نقاط جهان برگزار کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره ایده بزرگ رئیس لیورپول برگزاری مسابقات لیگ برتر در اقصی نقاط جهان

این ایده بزرگ و جنجالی برای آینده فوتبال خواهد بود و ورنر مصم است تا بازی های لیگ برتر انگلیس در خارج از خاک بریتانیا برگزار شود. البته این اولین بار نیست که ایده برگزاری بازی های لیگ برتر در خارج از انگلیس مطرح می شود. شانزده سال پیش، لیگ برتر انگلیس درخواست کرد تا یک هفته اضافه به تقویم بازی ها اضافه شود و تیم ها در هفته سی و نهم، در قاره های مختلف بازی کنند که البته این ایده خیلی سریع توسط فیفا رد شد.

اما حالا داستان کمی متفاوت است و بی بی سی اسپورت ادعا کرده فیفا یک گروه برای بررسی این ایده تشکیل داده تا از اثرات خوب و بد آن در آینده مطلع شوند.

حالا ورنر به Financial times گفت: “مصمم هستم تا یک روز یک بازی از لیگ برتر انگلیس در شهر نیویورک برگزار شود. من حتی یک ایده دیوانه تر هم دارم که یک روز یک بازی در توکیو برگزار شود و سپس چند ساعت بعد یک بازی در لس آنجلس و چند ساعت بعد، یک بازی در ریو دوژانیرو و یک بازی دیگر در ریاض و می توان این روز را به عنوان روز فوتبال جشن گرفت.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *