آقای پاس لیگ یک: دیگر فقط لیگ برتر!

اخبار لیگ جزیره : بهترین پاسور این فصل لیگ دسته اول قصد ندارد دیگر از لیگ برتر پایین‌تر بازی کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

آقای پاس لیگ یک: دیگر فقط لیگ برتر!

چادرملو اردکان موفق شد به عنوان تیم دوم به لیگ برتر صعود کند. رضا محمود آبادی بازیکن سیرجانی که سابقه حضور در لیگ برتر را دارد به خبرنگار ما گفت: کمتر کسی فکر می‌کرد که ما مدعی صعود باشیم و بخواهیم برای لیگ برتر بجنگیم و با توجه به این که سال دوم‌ تاسیس تیم بود و تیم‌های مطرح زیادی در لیگ یک حضور داشتند کسی برای چادرملو شانسی قائل نبود، اما با همه این تفاسیر مجموعه ما به خودمان ایمان داشتیم و برای صعود از همان ابتدا هم قسم شدیم و جنگیدیم. همه مجموعه پشت‌‌ هم بودیم و خدا را شکر با یکدلی توانستیم صعود کنیم.

او در مورد عملکرد خودش ادامه داد: خدا را شکر در اختیار تیم بودم و امسال توانستم ۱۱ پاس گل بدهم و ۷ گل هم بزنم که خدا را شکر بعد از گل‌گهر که توانسته بودیم به لیگ برتر صعود کنیم دومین تجربه مشابهم با چادرملو رقم خورد. اما به هرحال فوتبال بالا و پایین زیادی دارد و من چند سال با گل‌گهر و ذوب آهن در لیگ برتر بازی کرده بودم و بعد متاسفانه یکی دو فصل از سطح اول دور بودم که به این مسئله با دید یک چالش نگاه می‌کنم و مطمئنم بهتر از قبل به لیگ برتر برمی‌گردم و این بار ببشتر قدر این موقعیت را می‌دانم.

این بازیکن در مورد اینکه گفته می‌شود تیمشان بسیار متمول است توضیح داد: تیم ما از لحاظ امکانات و بودجه در حد تیم‌های معمولی لیگ یک بود و البته خدا را شکر مدیران تمام تلاش خود را برای سربلندی تیم انجام دادند و حامی ما بودند. امیدوارم در فصل آتی کم و کاستی ها برطرف شوند و امکانات بیشتری برای فصل بعد فراهم کنند تا تیم خوب چادرملو روزهای خوبی را در لیگ برتر رقم بزند.

محمودآبادی در پایان افزود: خدا را شکر تیم چادرملو توانست شور و امید را در دل مردم استان یزد و شهر اردکان زنده کند و واقعا حمایت آن‌ها هم بی‌نظیر بود و باعث شد بتوانیم به لیگ‌برتر صعود کنیم. به نظر من کمترین حق این مردم این است که یک تیم در لیگ برتر داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *