اعتراف کلوپ بعد از شکست مقابل منچستریونایتد/ مقصر خود ما هستیم

اخبار لیگ جزیره : یورگن کلوپ سرمربی تیم لیورپول بابت شکست تیمش مقابل منچستریونایتد ناامید شده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اعتراف کلوپ بعد از شکست مقابل منچستریونایتد/ مقصر خود ما هستیم
یورگن کلوپ که تیم تحت‌هدایتش در هفته سوم لیگ برتر انگلیس با نتیجه ۲-۱ مغلوب میزبان خود منچستریونایتد شد، پس از این بازی گفت: «بابت این نتیجه خیلی ناامید شدم. بابت وضعیت موجودمان نگران هستم اما به هر حال وضعیت همین است.»

وی افزود: «این یک بازی است که در آن همه چیز مشخص بود که منچستریونایتد چه خواهد کرد. آیا آنها در ابتدا از ما هجومی‌تر بودند؟ احتمالًا بله. این دقیقاً همان بازی‌ای بود که من‌یونایتد می‌خواست انجام دهد. می‌توان گفت که مقصر این نتیجه خود ما هستیم.»

سرمربی آلمانی لیورپول ادامه داد: «ما تا پاس نهایی یا تصمیم نهایی آن‌طور که باید بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی در محوطه جریمه حریف داشتیم. یک گل به ثمر رساندیم که کاملاً شایسته به ثمر رساندش بودیم، اما کمی دیرهنگام بود. اگر کمی بهتر بازی می‌کردیم، می‌توانستیم برنده این بازی بشویم.»

کلوپ همچنین درباره درگیری لفظی ویرجیل فن‌دایک و جیمز میلنر پس از گل جیدن سانچو خاطرنشان کرد: «بحثی در زمین وجود داشت اما ما هیچ مشکلی در درون تیم نداریم. هیچکس بابت این باخت خوشحال نیست و چنین اتفاقاتی (درگیری لفظی بازیکنان) کاملاً طبیعی است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *