صحبت‌های کلوپ درباره قدم بعدی‌اش در فوتبال

اخبار لیگ جزیره : یورگن کلوپ سرمربی آلمانی درباره برنامه های آینده اش در فوتبال با خبرنگاران صحبت کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره صحبت‌های کلوپ درباره قدم بعدی‌اش در فوتبال

عصر روز یک شنبه، کلوپ برای آخرین بار روی نیمکت لیورپول نشست و این تیم توانست با حساب دو بر صفر، وولورهمپتون را شکست دهد تا کلوپ با برد، آنفیلد را ترک کند. علیرغم آن که کلوپ از ماه ژانویه خروجش را اعلام کرده بود، اما همچنان این سرمربی، برای فصل بعدی تیم ندارد و خودش می گوید ممکن است برای مدت طولانی استراحت کند.

کلوپ به ESPN گفت: “نمی دانم چرا کسی باور نمی کند که احتمال دارد من دیگر در فوتبال مربیگری نکنم. البته شرایط را کاملاً درک می کنم، مربیگری مثل یک داروی اعتیار آور است. به نظر می رسد هر مربی تا زمان 70 سالگی به کارش ادامه می دهد و سپس خداحافظی می کند. من همیشه این فکر را داشتم که تا 70 سالگی مربیگری نکنم. بزرگ ترین نگرانی امروز من، راجع به جان آکتربرگ (مربی دروازه‌بان های لیورپول) است، چون در طول بازی همیشه سرفه می کرد و سرفه هایش در جهت من بود. ممکن است فردا بیمار شوم. فعلاً می خواهم استراحت کنم و سپس خواهیم دید چه اتفاقاتی رخ می دهد. همیشه فرصتی برای مربیگری خواهد بود، اما فعلاً برنامه ای برای آن ندارم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *