دستیار یورگن کلوپ سرمربی سالزبورگ اتریش شد

اخبار لیگ جزیره : دستیار یورگن کلوپ در تیم لیورپول در بوندسلیگای اتریش سرمربی شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره دستیار یورگن کلوپ سرمربی سالزبورگ اتریش شد

پپ لیندرز دستیار اول یورگن کلوپ از سال ۲۰۱۸ که در تیم لیورپول روزهای خوبی را با سرمربی آلمانی سپری کرد به عنوان سرمربی سالزبورگ اتریش منصوب شد.

مربی ۴۱ ساله هلندی که در کارنامه کاری خود فقط در تیم نایمخن هلند به عنوان سرمربی کار کرده است پیش از حضور در تیم سالزبورگ در تیم های پورتو و لیورپول دستیار بوده است و این دومین تجربه او به عنوان یک سرمربی خواهد بود.

باشگاه ردبول سالزبورگ در سال ۲۰۰۵ با تغییر رنگ پیراهن خود از بنفش و سفید به قرمز و سفید و خرید سهام یک باشگاه موفق شد در بوندسلیگا اتریش حضور پیدا کند. قبل از خرید این باشگاه توسط شرکت ردبول این تیم فقط سه بار قهرمان اتریش شده بود اما از سال ۲۰۰۵تابه امروز این تیم ۱۳ بار قهرمان لیگ اتریش شد که ۹ بار آخر آن به صورت پیاپی بوده و همچنین در‌ این مدت ۹ بار قهرمان جام حذفی اتریش شده که هر ۹ بار بوندسلیگا و جام حذفی را همراه با هم کسب کرده‌ است.

باید دید مربی هلندی در دومین تجربه سرمربیگری خود چه عملکردی در تیم اتریشی خواهد داشت و باز هم می تواند افتخارات گذشته را به ارمغان بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *