جانی اوانز: امیدوارم تن هاخ اخراج نشود؛ باید ببینیم باشگاه در مورد من چه تصمیمی می‌گیرد

اخبار لیگ جزیره : جانی اوانز امیدوار است منچستریونایتد پس از پیروزی غیرمنتظره در فینال جام حذفی روز شنبه مقابل منچستر سیتی، اریک تن هاخ را اخراج نکند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره جانی اوانز امیدوارم تن هاخ اخراج نشود باید ببینیم باشگاه در مورد من چه تصمیمی می‌گیرد

به گزارش PA، فصل دومی ضعیف و مملو از مصدومیت، باعث افزایش فشارها بر روی تن هاخ شده است و گزارش روز قبل از بازی حاکی از آن بود که باشگاه صرف نظر از نتیجه بازی در ومبلی، تصمیم به اخراج او گرفته است.

از اوانز ۳۶ ساله پرسیده شد که اگر سرمربی یونایتد برود، اعضای تیم چه حسی خواهند داشت، که او پاسخ داد:

نمی‌دانم. باید این سوال را از همه بپرسید. در سطح شخصی، او برای من فوق العاده بوده است. فقط می‌توانم به خاطر این موضوع از او تشکر کنم. رابطه خوبی با مربی دارم، بنابراین امیدوارم بماند. از وقتی که تابستان برگشتم، او هیچ مشکلی برای قرار دادن من در ترکیب و اعتماد به من نداشت. همین چیزی است که شما از سرمربی‌تان می‌خواهید: اعتماد کردن و داشتن باور به شما. او این کار را کرد. همان‌طور که گفتم، من الان ۳۰ بازی انجام داده‌ام، پس خیلی هیجان‌زده هستم.
این پیروزی شاید آخرین حضور پر افتخار اوانز در ترکیب یونایتد باشد، چرا که قرارداد او در پایان این فصل به اتمام می‌رسد. این مدافع باتجربه، از آینده خود بی خبر است.

باید ببینیم در چند هفته آینده چه می شود؛ باید دید که باشگاه چه می‌گوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *