ادعای جالب ستاره آبی‌ ها می‌خوام شماره ۹ تیم باشم!

اخبار لیگ جزیره : کای هاورتس، ستاره آلمانی چلسی می‌خواهد این فصل در پست مهاجم نوک برای این تیم بازی کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

ادعای جالب ستاره آبی‌ ها می‌خوام شماره ۹ تیم باشم!

بعد از جدایی روملو لوکاکو بود که شایعاتی در مورد احتمال انتقال کریستیانو رونالدو به چلسی مطرح شد، اما به نظر می‌رسد نهایی کردن این انتقال دشوار باشد. حالا کای هاورتس، ستاره جوان چلسی تاکید کرد علاقه زیادی به بازی در پست مهاجم نوک دارد و امیدوار است توماس توخل نیز برای انجام این کار به او اعتماد کند.

کای هاورتس گفت: «یک مهاجم همیشه دوست دارد اعتماد سرمربی را حس کند. من هنوز جوان هستم و باید این اعتماد را از سرمربی تیم ببینم، زیرا گاهی اوقات در شرایط بد به این رفتار نیاز دارم. توماس توخل همیشه این اعتماد را در یکی دو سال اخیر به من نشان داده و امیدوارم در این فصل هم شرایط همینطور باشد. من نیز در هر مسابقه‌ای می‌خواهم اعتماد سرمربی را جبران کنم. من در طول سال‌های اخیرا در پست‌های زیادی بازی کرده‌ام، اما فصل گذشته به‌عنوان شماره ۹ به میدان رفتم و به این پست علاقه زیادی دارم. چهار سال پیش هرگز نمی‌توانستم تصور کنم در این پست بازی کنم، اما در دو سال گذشته این اتفاق رخ داده و من راضی بوده‌ام.

خوشحالم که بازیکنی انعطاف‌پذیر هستم و می‌توانم در پست‌های مختلف جلو بازی کنم، اما من برای گلزنی و ارسال پاس گل در خط حمله قرار می‌گیرم و به عنوان شماره ۹، شما باید این کار را انجام داده و با دیگر بازیکنان ارتباط خوبی برقرار کنید.

همه ما بهترین‌ها را برای روملو لوکاکو آرزو می‌کنیم و امیدوارم که این انتقال گام خوبی برای او باشد. اما قطعا من می‌خواهم مانند سال گذشته در این پست بازی کنم. وقتی در زمین بازی می‌کنی، همیشه باید مسئولیت کارت را بر عهده بگیری. من قطعا سعی می‌کنم تا جایی که بتوانم در فصل پیش رو بازی کنم و امیدوارم سال بهتری نسبت به سال گذشته برایم رقم بخورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *