صحبت‌ های مهم مانه در مورد رقابت با صلاح

اخبار لیگ جزیره : سادیو مانه ستاره پیشین لیورپول و فعلی بایرن‌مونیخ از صحبت در مورد رقابت او با محمد صلاح خوشحال نیست. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

صحبت‌ های مهم مانه در مورد رقابت با صلاح

سادیو مانه مرد سال فوتبال آفریقا همچنان دوستی خوبی با محمد صلاح همبازی سابق خود در لیورپول دارد حتی پس از اینکه ستاره سنگالی لیورپول را در تابستان امسال ترک کرد و به بایرن مونیخ پیوست.

مانه در روز دریافت جایزه بهترین بازیکن سال آفریقا در سال ۲۰۲۲ در CAF صحبت کرد و از هم تیمی سابق خود که در رقابت با او برای دریافت این جایزه شکست خورده بود، تعریف کرد.

ستاره بایرن می‌گوید که پس از خروج صلاح از آنفیلد همچنان با او در ارتباط است. مانه در این رابطه گفت: «مردم گاهی اوقات می‌گویند رقابتی بین من و صلاح وجود دارد، اما صادقانه می‌گویم من خودم را در حال رقابت با هیچ بازیکنی نمی‌بینم. ما روابط خوبی داریم، به هم پیام می‌دهیم. من فکر می‌کنم برخی رسانه‌ها همیشه سعی می‌کنند اوضاع را بدتر کنند.»

ستاره سنگالی در ادامه گفت: «می‌دانید که من فقط با یک بازیکن در ارتباط نیستم، بلکه با هر بازیکنی که در دنیا با آنها بازی کرده‌ام، رابطه دارم. شما می‌توانید از هر کسی که می‌خواهید در باشگاه یا هر کجا که من می‌روم بپرسید. من با همه بازیکنان روابط خوبی دارم.»

مانه سال ۲۰۱۶ از ساوتهمپتون به لیورپول پیوست و بلافاصله در آنفیلد تبدیل به یک ستاره شد. ستاره سنگالی در مدت ۶ سال حضورش در مجموع ۱۲۰ گل به ثمر رساند که ۹۰ گل از این تعداد در لیگ برتر به ثمر رسید. مانه در آنفیلد یک قهرمانی در لیگ قهرمانان، یک عنوان لیگ برتر انگلیس، جام حذفی، جام اتحادیه، یک سوپر جام یوفا و یک جام باشگاه‌های جهان را به دست آورد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *