با شکست استقلال نشان می دهم که شاگرد خلف آبی ها هستم

اخبار لیگ جزیره : داوود سیدعباسی پیشکسوت آبی های پایتخت و سرمربی جدید پدیده مشهد در آستانه بازی با استقلال مدعی شد که می خواهد نشان بدهد شاگرد خَلَف استقلال است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

شکست استقلال نشان می دهم که شاگرد خلف آبی ها هستم

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت که سال‌ها برای استقلال بازی کردم و هنوز هم استقلالی هستم، اما امیدوارم روز جمعه نشان بدهم که شاگرد خلفی برای این باشگاه هستم.

سید داود سیدعباسی درباره بازی روز جمعه پدیده مقابل استقلال اظهار داشت: با توجه به شرایطی که در جدول داریم، کارمان در لیگ سخت است هرچند تمام بازی‌هایی که پیش رو داریم، دشوار هستند، اما امیدوار هستیم و بچه‌ها به دیدار مقابل استقلال به چشم یک فرصت نگاه می‌کنند.

وی ادامه داد: برای این بازی کاملًا آماده هستیم؛ استقلال را به خوبی آنالیز کردیم و از این تیم شناخت داریم. جایگاه این تیم در صدر جدول به خوبی کیفیت استقلال را نشان می‌دهد. استقلال از بازیکنان خوبی هم بهره می‌برد، اما تمام توان خود را به کار می‌بریم تا بازی قابل قبولی را مقابل این تیم به نمایش بگذاریم.

*رویارویی با تیم سابقم حس جالبی دارد*

سیدعباسی که سال‌ها با پیراهن استقلال تهران در میادین بازی کرده، در پاسخ به این سوال که آیا این بازی برای او حائز اهمیت است یا خیر گفت: در هر صورت احساس خاص و عجیبی دارم و برایم رویارویی مقابل تیم سابقم حس جالبی دارد. به هر حال سال‌ها برای استقلال بازی کردم و هنوز هم استقلالی هستم، اما امیدوارم در دیدار روز جمعه نشان بدهم که شاگرد خلفی برای این باشگاه هستم.

سرمربی پدیده درباره اینکه به آینده سرمربیگری‌اش تا چه اندازه امیدوار است تاکید کرد: حدود ۷ سال است که مربیگری می‌کنم و در این سال‌ها چهارمین بار است که به عنوان سرمربی فعالیت می‌کنم. اولین سالی که فوتبال را کنار گذاشتم در لیگ دسته اول سرمربی شدم بعد از آن هم عرصه‌های مختلف را تجربه کردم؛ معتقدم سرمربیگری یک داستان دیگر است و یک چالش متفاوت از بازیگری که زمین تا آسمان با دوران بازی کردن تفاوت دارد؛ هرچند در چند سالی که فوتبال بازی می‌کردم از همان زمان به سرمربیگری هم فکر می‌کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *