برنتفورد ۴ – منچستریونایتد ۰/ یکی از باورنکردنی‌ ترین نتایج تاریخ لیگ برتر؛ آبروریزی مقابل تیمی که ۸۴ سال به آن نباخته بودند

اخبار لیگ جزیره : در هفته دوم لیگ برتر انگلیس نتیجه‌ ای باورنکردنی رخ داد و منچستریونایتد مقابل حریف لندنی‌اش برنتفورد با ۴ گل شکست خورد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

برنتفورد ۴ - منچستریونایتد ۰/ یکی از باورنکردنی‌ ترین نتایج تاریخ لیگ برتر؛ آبروریزی مقابل تیمی که ۸۴ سال به آن نباخته بودند

برنتفورد ۴ – منچستریونایتد ۰/ یکی از باورنکردنی‌ ترین نتایج تاریخ لیگ برتر؛ آبروریزی مقابل تیمی که ۸۴ سال به آن نباخته بودند
جاباما
در ادامه دیدارهای هفته دوم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در ورزشگاه کامیونیتی شهر لندن مقابل میزبانش برنتفورد تن به شکست سنگین ۴-۰ داد.

بازی با اشتباهات سریالی و عجیب یونایتدی‌ها آغاز شد. دقیقه ۱۰ دخئا اشتباه کرد تا داسیلوا گل نخست زنبورها را بزند. دقیقه ۱۸ باز هم دخئا پاسی بد در شرایط سخت به اریکسن داد و اشتباه هافبک دانمارکی باعث شد تا ینسن گلزنی کند. دقیقه ۳۰ نوبت می رسید که با ضربه سر گلزنی کند. گل چهارم میزبان را هم امبوئنو در دقیقه ۳۵ به ثمر رساند.

نیمه دوم تیم تن‌هاخ سراپا حمله شد تا بتواند این باخت عجیب و باورنکردنی را جبران کند، اما منچستریونایتد به‌هم‌ریخته‌تر از آن بود که بتواند از این فاجعه فرار کند.

به این ترتیب منچستریونایتد که هفته اول مقابل برایتون شکست خورده بود، در دومین هفته هم مقابل برنتفورد، تیمی که ۸۴ سال به آن نباخته بودند هم بازنده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *