هری مگوایر: انگلیس برای قهرمانی در یورو به آلمان می‌رود

اخبار لیگ جزیره : مدافع منچستریونایتد، رسیدن به بام فوتبال اروپا را نشانه گرفته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

هری مگوایر: انگلیس برای قهرمانی در یورو به آلمان می‌رود

هری مگوایر امیدوار است انتظار طولانی مدت هواداران تیم ملی انگلیس برای کسب جام، در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ پایان یابد.

طرفداری | به گزارش اسکای، سه شیرها بار دیگر به عنوان یک مدعی وارد تورنمنت می‌شوند اما این که آیا پتانسیل‌شان شکوفا خواهد شد و به قهرمانی منتج می‌شود، مبحث دیگری است.

مگوایر که بار دیگر توسط گرت ساوتگیت به تیم ملی فرا خوانده شده، در مصاحبه با اسکای گفته است: مدت زیادی است که توفیقی در کسب جام نداشته‌ایم، اما به آن نزدیک بوده‌ایم. چنین دستاوردی بسیار ارزشمند خواهد بود.

این روزها جو خوبی پیرامون تیم ملی حاکم است. ما احساس می‌کنیم که در شرایط مناسبی قرار داریم و این تورنمنتی است که مشتاقانه انتظارش را می‌کشیم؛ ما برای پیروزی به آنجا می‌رویم.

شرکت در یک تورنمنت با شرکت در لیگ کاملاً متفاوت است؛ تورنمنت بر اساس لحظات کلیدی بنا شده است و شما باید اطمینان حاصل کنید که در طول بازی آماده هستید تا از این لحظات کلیدی بهره‌مند شوید.

این همان جایی است که بازیکنان بزرگ خودی نشان می‌دهند و آن لحظات جادویی را رقم می‌زنند. تنها کاری که باید انجام داد، این است که مطمئن شوید عملکرد خوبی ارائه می‌دهید تا به خودتان فرصتی برای پیروزی بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *