مسیر سخت جو گومز؛ از مصدومیت های عجیب تا قرار گرفتن در لیست تا انگلیس برای یورو ۲۰۲۴

اخبار لیگ جزیره : مسیر حرفه ای مدافع تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه لیورپول در سال های گذشته عجیب بوده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره مسیر سخت جو گومز از مصدومیت های عجیب تا قرار گرفتن در لیست تا انگلیس برای یورو ۲۰۲۴

جو گومز مدافع چند پسته باشگاه لیورپول که در فصول گذشته دوران مصدومیت عجیبی را تجربه کرد در نهایت با جلب نظر گرت ساوتگیت موفق شد در لیست نهایی تیم ملی فوتبال انگلیس برای رقابت های یورو ۲۰۲۴ قرار بگیرد و اعتماد سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس را به خود جلب کند. اما داستان این مدافع جوان در طی فصول اخیر با فراز و نشیب های عجیبی روبرو بوده است:

۱) پاره کردن رباط صلیبی در سن ۱۸ سالگی

۲) از دست دادن یک سال از دوران فوتبال در ۱۹ سالگی به دلیل مصدومیت آشیل

۳)عمل جراحی مچ پا در سن ۲۱ سالگی

۴) از دست دادن تقریبا یک فصل دیگر از دوران فوتبال به دلیل پارگی کشکک

حالا و پس از پشت سر گذاشتن تمامی‌ مشکلات و شرایط عجیب و سخت جو گومز در ترکیب انگلیس برای یورو ۲۰۲۴ قرار گرفته و شاید هیچ کسی به جز خود جو گومز سختی این مسیر طی شده و انتخاب شدن به عنوان یکی از نفرات اصلی سه شیرها را درک نکند.

جو گومز یک مدافع میانی است که می تواند در دو پست دفاع سمت راست و چپ نیز در ترکیب قرار بگیرد و در تیم لیورپول و در دوران مصدومیت دو‌ مدافع اصلی کناری این تیم یعنی ترنت الکساندر آرنولد و اندرو رابرتسون توانست بازی های خوبی را در دو سمت خط دفاعی قرمزهای بندر مرسی ساید به نمایش بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *