گواردیولا یک راز مهم را فاش کرد این بازیکن منچسترسیتی عاشق بارسلونا است

اخبار لیگ جزیره : پپ گواردیولا سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی از علاقه شدید هافبک پرتغالی‌اش به بارسلونا سخن گفت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

گواردیولا یک راز مهم را فاش کرد این بازیکن منچسترسیتی عاشق بارسلونا است
پپ گواردیولا که تیمش در دیداری دوستانه مقابل بارسلونا و در ورزشگاه نوکمپ به تساوی ۳-۳ رضایت داد، پس از این دیدار در واکنش به این پرسش که «آیا بازی کردن با سبکی که در بارسلونا داشتید، در باشگاه‌هایی غیر از بارسا سخت است؟» گفت: «فکر نمی‌کنم سخت باشد، این به بازیکنان بستگی دارد، اگر مربی این را باور داشته باشد و بخواهد این کار را انجام دهد، این شدنی است. مسئله سیستم و برنامه بازی نیست، بلکه بحث این است که پیاده‌سازی چنین سبک بازی زمان‌بر است.»

وی همچنین در خصوص هافبک پرتغالی‌اش که گفته می‌شود بارسلونا به دنبال به خدمت گرفتنش پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری است، اظهار داشت: «درست است که برناردو سیلوا عاشق بارسلونا است اما ما می‌خواهیم که او در منچسترسیتی بماند. باید ببینیم که چه می‌شود، اینکه آیا پیشنهاد رسمی از بارسلونا می‌رسد، آیا خود برناردو هم می‌خواهد برود و آیا دو باشگاه به توافق می‌رسند یا خیر.»

سرمربی منچسترسیتی در جمع‌بندی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: «هفت روز تا پایان پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی باقی مانده است. همان‌طور که گفتم برناردو سیلوا واقعاً بارسلونا را دوست دارد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *