شماره پیراهن غول سیتیزن‌ ها مشخص شد

اخبار لیگ جزیره : ماه پیش سرانجام ارلینگ هالند به تمامی شایعات راجع به آینده‌اش پایان داد و چند روز بعد از مرگ مینو رایولا، ایجنت مشهورش، با سیتیزن‌ها قرارداد امضا کرد تا فصل آینده برای پپ گواردیولا توپ بزند.  برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

شماره پیراهن غول سیتیزن‌ ها مشخص شد

رئال مادرید و بارسلونا دیگر مشتریان هالند بودند، اما ستاره نروژی بروسیا دورتموند ترجیح داد تا در لیگ برتر انگلیس به فوتبالش ادامه دهد. هالند در سیتی دستمزد ۳۷۵ هزار پوند در هفته را دریافت خواهد کرد که دقیقا مشابه حقوق کوین دی بروین است.

حالا هواداران منچسترسیتی در شبکه‌های مجازی مدعی هستند که این ستاره نروژی برای فصل آینده شماره ۹ را برتن خواهد کرد که در چند فصل گذشته بر تن گابریل ژسوس بوده و این ستاره برزیلی هفته پیش با رقم ۴۵ میلیون پوند به آرسنال پیوست و بدین صورت شماره ۹ سیتی خالی مانده و یک ویدئویی از ارلینگ هالند منتشر شده که در آن پیراهن شماره ۹ سیتی را پوشیده است. هالند تنها خرید تابستانی سیتیزن‌ها در پنجره نقل و انتقالات تابستانی نبوده، بلکه پپ گواردیولا از ژانویه گذشته خولین آلوارز، پدیده آرژانتینی ریورپلاته را نیز به خدمت گرفته است تا خط حمله قدرتمندی برای فصل بعد در اختیار داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *