خرید ناموفق PSG و رد پیشنهاد انتقال به نیوکاسل

لیگ جزیره:به نظر می‌رسد که ‌جورجینیو واینالدوم هیچ علاقه‌ای به حضور در نیوکاسل ندارد.برای ادامه مطلب با سایت لیگ جزیره همراه باشید.

در ابتدای فصل تابستان به نظر می رسید انتقال رایگان جینی واینالدوم به بارسلونا قطعی باشد، اما پاری سن ژرمن خیلی سریع وارد عمل شده و موفق به توافق با هافبک هلندی و سابق مرسی سایدی ها شد اما جینی واینالدوم شروع خوبی در ترکیب تیم جدید خود نداشت و مشخص بود این بازیکن دچار افت محسوسی شده است.

حتی ماه گذشته اخباری در مورد عدم تمایل طرفین به ادامه همکاری و احتمال فسخ قرارداد بین جینی واینالدوم و باشگاه پاری سن ژرمن نیز منتشر شده بود اما خود بازیکن اعلام کرد فقط به پی اس جی فکر می کند اما حالا به نظر می‌رسد که این بازیکن بیش از هر زمان دیگری به درهای خروج پارک دو پرنس نزدیک شده است.

گزارش ها حاکی از آن است که بازگشت به لیگ برتر انگلیس محتمل ترین گزینه برای جورجینیو واینالدوم خواهد بود. در این بین گفته می‌شود که آرسنال از بیشترین شانس برای جذب او برخوردار بوده و حتی مذاکراتی نیز در این زمینه شکل گرفته است. اما در عین حال از نیوکاسل نیز به عنوان یکی از مشتریان ستاره هلندی نام برده شد.

در همین راستا فوتبال اینسایدر گزارشی در مورد وضعیت این هافبک هلندی منتشر کرده و مدعی شده که این بازیکن به پیشنهاد حضور در نیوکاسل پاسخ منفی داده و هیچ علاقه ای به نهایی شدن این انتقال ندارد چرا که می‌خواهد در یک تیم بزرگ به میدان برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *