تاتنهام 5 – اورتون 0

اخبار لیگ جزیره : در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر فوتبال انگلیس، شاگردان آنتونیو کونته، شاگردان فرانک لمپارد را در هم کوبیدند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

تاتنهام 5 - اورتون 0

به گزارش اخبار لیگ جزیره، در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام در ورزشگاه خانگی خود پذیرای اورتون بود و میهمان خود را با نتیجه 5 بر صفر شکست داد.

جشنواره گل تیم تحت هدایت آنتونیو کونته با گل به خودی بازیکن حریف، مایکل کین در دقیقه 14 آغاز شد. سه دقیقه بعد ستاره کره‌ای تاتنهامی‌ها، سون هئونگ مین اختلاف را به دو گل افزایش داد. سپس نوبت کاپیتان هری کین شد که در دقیقه 37 گلزنی کند. او 10 دقیقه پس از آغاز نیمه دوم هم این کار را تکرار و خودش را دو گله کرد. البته قبل از به ثمر رسیدن گل دوم او، سرخیو رگیلون هم در دقیقه 46 نامش را در فهرست گلزنان ثبت کرده بود.

تاتنهام که از 26 بازی 45 امتیاز کسب کرده، اگرچه همچنان در رده هفتم جدول ماند اما می‌تواند امیدوار باشد که با پیروزی در دو بازی معوقه‌اش در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان باقی بماند.

در سمت مقابل اورتون تحت هدایت فرانک لمپارد که در مرز منطقه سقوط قرار دارد، با قبول پانزدهمین باختش در این فصل 22 امتیازی و در رده هفدهم ماند. اورتون که البته 3 بازی معوقه دارد، نسبت به برنلی رده هجدهمی که 26 بازی انجام داده، تنها یک امتیاز بیشتر دارد.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *