ستاره اوکراینی وستهام به لهستان سفر کرد

اخبار لیگ جزیره : آندری یارمولنکو، ستاره وستهام، به لهستان سفر خواهد کرد تا همسر و فرزندش را که از جنگ اوکراین فرار کرده بودند با خود بیاورد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

ستاره اوکراینی وستهام به لهستان سفر کرد

آندری شوچنکو، هم‌تیمی و سرمربی سابق آندری یارمولنکو می‌گوید که او پس از فرار خانواده‌اش از اوکراین جنگ‌زده به لهستان، برای برگرداندنشان به لهستان سفر خواهد کرد.

در پی حمله روسیه به اوکراین، باشگاه وستهام با دلسوزی به یارمولنکوی ۳۲ ساله مرخصی داد. او تاکنون برد یکشنبه مقابل وولوز و باخت چهارشنبه در جام حذفی مقابل ساوتهمپتون را از دست داده است. 

شوچنکو، مهاجم سابق میلان و چلسی و سرمربی پیشین تیم ملی اوکراین به «اسکای‌اسپورتس» گفت: «همسر یارمولنکو به همراه یکی از فرزندانشان در اوکراین بود و از مرز عبور کردند و وارد لهستان شدند. آندری برای آوردن همسرش به لهستان سفر خواهد کرد.»

شوچنکوی مضطرب که بسیار نگران کشورش است و به بریتانیایی‌ها التماس کرده که به کشورش کمک کنند، همچنین گفت که فوتبال دیگر برای من مهم نیست. 

یارمولنکو همچنین از فوتبالیست‌های روسی خواسته که به خاطر حذف شدنشان از جام جهانی مقابل ولادیمیر پوتین بایستند و از خود کمی شجاعت نشان بدهند. اما کاپیتان روسی «آرتم زوبا» می‌گوید که تا تمام شدن ماجرا نمی‌خواهد در مورد حمله به اوکراین اظهار نظر کند چون کارشناس نیست.

زوبا در پایان گفت: «جنگ پایان خواهد یافت اما روابط انسانی باقی خواهد ماند. و بازگشت به عقب ناممکن خواهد بود. این را به یاد داشته باشید. پی نوشت: و به برخی از همکارانم که در عمارت‌های خود در انگلیس نشسته‌اند و حرف‌های زشتی می‌زنند: این چیزها ما را آزار نمی‌دهد، ما همه چیز را درک می‌کنیم! صلح و سلامتی برای همه!»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *