اریکسن می‌خواهد که با او مانند فوتبالیستی نرمال رفتار شود

اخبار لیگ جزیره : توماس فرانک سرمربی برنتفورد می‌گوید با وجود این که کریستین اریکسن دیگر بازیکن نرمال گذشته نخواهد شد، ولی دوست دارد با او فقط در مورد فوتبال حرف بزنند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اریکسن می‌خواهد که با او مانند فوتبالیستی نرمال رفتار شود

بازگشت احساسی کریستین اریکسن لبخند بر لبان فوتبال نشاند. توماس فرانک امیدوار است که از این پس به اریکسن اجازه بدهند پاهایش حرف بزنند!

اریکسن روز شنبه به عنوان بازیکن تعویضی در دقیقه ۵۲ دیدار برنتفورد مقابل نیوکاسل وارد زمین شد و مورد تشویق هواداران و بازیکنان هر دو طرف قرار گرفت. ۲۵۹ روز از روزی که در زمین بازی برای دانمارک مقابل فنلاند در سری مسابقات یورو ۲۰۲۰ دچار ایست قلبی شد، گذشت و او دوباره موفق شد در زمین فوتبال ظاهر شود. 

فرانک، مربی زنبورها، گفت که احساس می‌کند در روزهای منتهی به بازگشت اریکسن، باشگاه مانند سیرک شده بود. بنابراین اکنون می‌خواهد تمام صحبت‌ها درباره این موضوع باشد که هموطن دانمارکی‌اش چطور می‌تواند به حفظ باشگاه در لیگ برتر کمک کند.

او در ادامه گفت: «من کاملاً درک می‌کنم که چطور بازگشت اریکسن به فوتبال تبدیل به رویدادی بزرگ شده است. اما اکنون او اولین بازی خود را انجام داده و دلش می‌خواهد فقط در مورد فوتبال حرف زده شود و اتفاق یورو کمرنگ شود. می‌خواهد که با او مانند فوتبالیستی نرمال رفتار شود، با وجود اینکه همه می‌دانیم پس از اتفاقی که برایش افتاده دیگر هرگز فوتبالیستی نرمال نخواهد بود. برای همه لحظه بزرگی بود. دیدن استقبالی که از او شد فوق‌العاده بود و لحظه بزرگی برای خودش و خانواده‌اش بود. حالا اما او باید با پاهایش صحبت کند و تمام تمرکزش بر فوتبال باشد.»

وقتی اریکسن وارد زمین شد تیمش دو گل عقب بود. اما هیچ چیزی قرار نبود روز بزرگ او را تحت‌الشعاع قرار بدهد؛ روزی را که در مقابل چشمان خانواده و برخی پزشکانی که به بهبودی او کمک کردند بازی کرد. اریکسن گفت: «از نتیجه که بگذریم من خیلی خوشحالم که اتفاقات را پشت سر گذاشتم و الان اینجا هستم. احساس فوق‌العاده‌ای دارم. حضور در زمین برای اولین بار بسیار خاص و ویژه است. از روز اولی که به اینجا آمدم همه چیز فوق‌العاده بود. همه خیلی به من کمک کردند و مراقبم بودند. باعث افتخارم است. من می‌خواهم احساس فوتبال بازی کردن را برگردانم و به برنتفورد کمک کنم در لیگ برتر بماند.»

کمی تعجب‌آور بود که فرانک با اریکسن و ایوان تونی بازی را شروع نکرد. اما اریکسن با آمدنش به زمین تیمش را به وضوح بالا کشید. و بعد نورویچ و برنلی اضافه شدند. آن‌ها امیدوارند به هفت شکست و یک تساوی در هشت بازی اخیر خود پایان بدهند. فرانک افزود: «من تمرینات کریستین را در سه هفته اخیر از نزدیک مشاهده کردم و توانایی‌های او را دیدم. مطمئنم که او ۱۰۰ درصد به ما در ادامه مسیر کمک می‌کند. او بازیکن بزرگی است که ارزش‌های زیادی به تیم ما خواهد بخشید. مدیریت او بسیار آسان است. او انسانی آرام، متواضع، فروتن و سختکوش است و می‌خواهد بهترین کارها را برای تیم انجام بدهد. همه می‌خواهند با بازیکنان خوب بازی کنند و بازیکنانی مانند او باعث پیشرفت تیم می‌شوند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *