اولین حریفان لژیونرهای ایرانی در امارات مشخص شدند

اخبار لیگ جزیره : برنامه هفته نخست رقابت‌های ادنوک لیگ امارات اعلام و لژیونرهای ایرانی نخستین حریفان خود را شناختند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اولین حریفان لژیونرهای ایرانی در امارات مشخص شدند

مراسم قرعه کشی فصل جدید رقابت‌های ادنوک لیگ امارات برگزار شد و تیم‌ها برنامه خود تا پایان نیم فصل را دریافت کردند. فصل جدید لیگ امارات احتمالا با بیشترین لژیونر ایرانی در سال‌های اخیر برگزار خواهد شد.

احمد نوراللهی با الوحده باید در هفته نخست، به مصاف عجمان برود. تکلیف نیمکت این تیم امارات در روزهای گذشته روشن شد و رونی دیلا، سرمربی نروژی سابق بروژ و استاندارد لیژ بلژیک و سلتیک اسکاتلند، هدایت الوحده را بر عهده گرفت.

شباب الاهلی نیز باید در هفته نخست به مصاف البطائح برود. این تیم نیز تغییراتی روی نیمکت خود داشت و پائولو سوزا هدایت شوالیه‌های سرخ را برعهده گرفت.

هنوز تکلیف مهدی قایدی با اتحاد کلباء نامشخص است و در صورت تمدید قرارداد قرضی این بازیکن و حضور شهریار مغانلو در جمع ببرها، آنها باید در هفته نخست و در دیداری دشوار، به مصاف الوصل، مدافع عنوان قهرمانی بروند.

گفته می‌شود که محمدرضا آزادی نیز قرار است راهی العروبه شود و در صورتی که این اتفاق رخ دهد، او در هفته نخست و با تیم جدیدش، باید به مصاف النصر برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *