تردید های اریکسن ادامه دارد ستاره دانمارکی در انتظار برنامه منچستریونایتد

اخبار لیگ جزیره : هافبک پیشین تیم‌ های تاتنهام و اینتر به یک دلیل خاص هنوز نسبت به پیوستن به شیاطین سرخ تردید دارد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

تردیدهای اریکسن ادامه دارد ستاره دانمارکی در انتظار برنامه منچستریونایتد

گفته می‌شود کریستین اریکسن که به عنوان بازیکن آزاد در بازار نقل‌ و انتقالات وجود دارد، پیشنهادهای زیادی دریافت کرده که یکی از آنها منچستریونایتد است اما این هافبک دانمارکی به یک دلیل خاص هنوز به پیشنهاد شیاطین سرخ پاسخ مثبت نداده است.

بر اساس گزارش نشریه «میرر» انگلیس؛ هافبک پیشین تیم‌های تاتنهام و اینتر به این دلیل هنوز برای پیوستن به منچستریونایتد تردید دارد و تصمیم‌گیری در این خصوص را به تأخیر انداخته، چون می‌خواهد ببیند که برنامه مدیران این باشگاه انگلیسی برای نقل‌وانتقالات چیست. طبق این گزارش؛ اریکسن ۳۰ ساله از باشگاه‌های برنتفورد، لسترسیتی، اورتون، تاتنهام و نیوکاسل هم پیشنهاد دارد، اما می‌خواهد از برنامه اولیه باشگاه منچستریونایتد برای نقل‌وانتقالات اطمینان حاصل کند و سپس در خصوص پیوستن یا نپیوستن به تیم تحت‌ هدایت اریک تن‌هاخ تصمیم‌گیری کند.

کریستین اریکسن پس از جدایی‌اش از اینتر، در نیمه دوم فصل گذشته برای برنتفورد در لیگ برتر انگلیس به میدان رفت. او فصل اخیر در ۱۱ بازی برای این تیم به میدان رفت و در کنار به ثمر رساندن یک گل، پایه‌گذار چهار گل هم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *