رونالدو در منچستریونایتد ماندگار شد؟

اخبار لیگ جزیره : اریک تن هاخ سرمربی هلندی منچستریونایتد اعلام کرد که کریستیانو رونالدو نه تنها خواهان خروج از الدترافورد نیست، بلکه می‌خواهد در تیم بماند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رونالدو در منچستریونایتد ماندگار شد؟

جدایی احتمالی رونالدو از منچستریونایتد به یکی از موضوعات داغ رسانه‌های بریتانیایی در چند هفته گذشته تبدیل شده. این فوق ستاره پرتغالی سی و هفت ساله چندین هفته در تمرینات شیاطین سرخ حضور پیدا نکرد و حتی درخواست جدایی از من یونایتد را نیز داد. او سرانجام هفته گذشته به تمرینات یونایتد اضافه شد، اما در دیدار هفته گذشته مقابل برایتون از روی نیمکت کار را آغاز کرد تا اریک تن هاگ به او بفهماند که نظم و انضباط در تیمش حرف اول را می‌زند.

حضور نداشتن من یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا، یکی از دلایل اصلی بود که رونالدو می‌خواست از این تیم برود و حالا پس از کش و قوس‌های فراوان، تن هاگ عنوان کرد که او خواهان ماندن در یونایتد و جنگیدن برای این تیم شده است. او در این باره گفت: “رونالدو می‌خواهد برود؟ این چیزی نیست که او به من گفت. ما قبلاً نیز گفته‌ایم که رونالدو در برنامه‌های ما برای این فصل حضور دارد. ما برای او نقشه‌های زیادی داریم.”

رونالدو در تابستان گذشته با مبلغ 20 میلیون پوند از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *