لیگ برتر انگلیس مقصد بعدی اسطوره بارسلونا؟

اخبار لیگ جزیره : ژاوی هرناندز سرمربی سابق بارسلونا نیم نگاهی به مربیگری در لیگ برتر انگلیس دارد.‏ برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

لیگ برتر انگلیس مقصد بعدی اسطوره بارسلونا؟

دوران ژاوی در بارسلونا پس از نزدیک به 3 سال در ماه گذشته به پایان رسید و باشگاه کاتالانی به صورت رسمی با این اسطوره قطع همکاری کردند و هانسی فلیک، سرمربی سابق بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان را جایگزین او کردند. اگرچه اکثر خبرگزاری ها مدعی هستند ژاوی برای مدتی استراحت می کند، اما اسپورت در گزارش خود عنوان کرد به لیگ برتر انگلیس به چشم یک پروژه جذاب نگاه می کند و از کار کردن در انگلیس استقبال می کند.

به نقل از سایت گل، ژاوی پایان خوشی در بارسلونا نداشت. اگرچه او در فصل 2022-23 قهرمان لالیگا شد، اما نتایج او در فصل گذشته آن قدر بد بود که حتی در ژانویه مجبور به استعفا شد، اما بعدها عنوان کرد این استعفا برای آن بود که یک شوک اساسی به بازیکنان وارد کند و در پایان فصل اعلام کرد در فصل آینده نیز سرمربی بارساست، اما لاپورتا در نهایت به این نتیجه رسید که قطع همکاری با ژاوی به سود کاتالان هاست.

ژاوی قرار است برای مدت کوتاهی استراحت کند، اما مشخص است که می خواهد به کار مربیگری ادامه دهد. او به دنبال پیشنهاد از سوی تیم های انگلیسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *