آخرین اخبار از انتقال داگلاس لوئیز به یوونتوس

اخبار لیگ جزیره : باشگاه استون ویلا که سقف تعیین‌شده ضرردهی لیگ برتر انگلیس در یک فصل عبور کرده و باید تا پایان ماه ژوئن سود 30 میلیون یورویی به تراز مالی‌اش اضافه کند، در موضع ریسک کردن نیست و یکی از ارزشمندترین بازیکنانش را برای فروش گذاشته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره آخرین اخبار از انتقال داگلاس لوئیز به یوونتوس

یوونتوس که طی روزهای اخیر مذاکرات مثبتی برای خرید داگلاس لوئیز، هافبک 26 ساله استون ویلا و تیم ملی برزیل داشته، امیدوار است بتواند هرچه سریع‌تر این معامله را نهایی کند. فابریتزیو رومانو گزارش داده یوونتوس با داگلاس لوئیز به توافق شخصی دست یافته و پس از سپری کردن چند مرحله دیگر، این هافبک چندکاره که ارزشی 70 میلیون یورویی در ترنسفرمارکت دارد را به ترکیبش اضافه می‌کند.

استون ویلا آماده است پیشنهاد 20 میلیون یورویی یوونتوس به‌علاوه وستون مک کنی (هافبک مرکزی) و ساموئل ایلینگ جونیور (هافبک چپ) در ازای داگلاس لوئیز را بپذیرد. آن‌ها ارزشی 60 میلیون یورویی روی هافبک خود گذاشته‌اند و پیشنهاد یوونتوس، معقول در نظر گرفته شده است. برای تکمیل این انتقال، ایلینگ جونیور و مک کنی هم باید با استون ویلا توافق کنند. ایلینگ جونیور موافق انتقال است و مک کنی هم مقصد جدیدش که در لیگ قهرمانان اروپا حاضر است را می‌پسندد اما این ملی‌پوش آمریکایی باید هنوز در خصوص جزئیات خروجش از یووه تصمیم‌گیری کند. پس از حل شدن این موضوع، این معاوضه میان یووه و استون ویلا نهایی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *