بی‌ احترامی به هواداران قرمزها این پیراهن را امضا نمی‌کنم!

اخبار لیگ جزیره : هافبک سابق تیم فوتبال منچستریونایتد تقاضای یکی از هواداران این تیم برای امضای پیراهن شیاطین سرخ را رد کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

بی‌ احترامی به هواداران قرمزها این پیراهن را امضا نمی‌کنم!

بازگشت پل پوگبا به تورین برای آغاز دومین دوره بازیگری‌ اش در یوونتوس با استقبال پرشور هواداران این تیم مواجه شد. پوگبای ۲۹ ساله که سال ۲۰۱۶ از یووه جدا شد و به من‌یونایتد رفت، در این تیم نتوانست دوران پرفروغش در تورین را تکرار کند و در نهایت تصمیم گرفت که به عنوان بازیکن آزاد به تورین برگردد. او روز گذشته (شنبه) در بدو ورودش به ساختمان باشگاه یوونتوس مورد استقبال هوادارانی قرار گرفت که برای گرفتن عکس یادگاری و امضا از ستاره فرانسوی لحظه‌شماری می‌کردند.

در این میان یکی از هواداران پیراهن منچستریونایتد را به سمت پوگبا برد و از او خواست که آن را امضا کند اما هافبک سابق شیاطین سرخ با اشاره انگشت درخواست این هوادار را رد کرد و به او «نه» گفت. انتشار تصاویر مربوط به این لحظه در شبکه‌های اجتماعی، ناراحتی هواداران منچستریونایتد را در پی داشت و برخی از آنها ستاره فرانسوی را به داشتن غرور و قدرنشناسی متهم کردند.

پوگبا در حالی به یوونتوس پیوسته که حاضر شده حقوقش را نسبت به آنچه از من‌یونایتد می‌گرفت به میزان قابل توجهی کاهش دهد. او طبق اعتراف خودش در مستندی که اخیراً درباره‌اش منتشر شده، در صورت ماندن در اولدترافورد می‌توانست سالانه ۱۴ میلیون یورو حقوق بگیرد اما در یوونتوس حقوق او ۸ میلیون پوند در سال خواهد بود.

پوگبا در دومین دوره حضورش در یووه با دیگر بازیکن سابق منچستریونایتد، آنخل دی‌ماریا هم‌تیمی خواهد شد. دی‌ماریای آرژانتینی نیز با پایان قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن به عنوان بازیکن آزاد به بانوی پیر پیوسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *