افشای مقصد بعدی رونالدو با یک گزارش آماری آینده غیرمنتظره کریستیانو

اخبار لیگ جزیره : بر اساس گزارش‌ها، کریستیانو رونالدو می‌خواهد تابستان امسال منچستریونایتد را ترک کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

افشای مقصد بعدی رونالدو با یک گزارش آماری آینده غیرمنتظره کریستیانو

نشریه «تایمز» ادعا می‌کند که رونالدو به باشگاه گفته که می‌خواهد برود تا بتواند تا پایان دوران حرفه‌ای خود در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

منچستریونایتد فصل گذشته با وجود ۲۴ گل رونالدو ششم شد. گفته می‌شود که رونالدو معتقد است سه یا چهار سال دیگر می‌تواند در سطح حرفه‌ای بازی کند. اریک تن‌هاخ پس از اخراج اوله‌گنار سولشائر در فصل گذشته و انتصاب موقت رالف رانگنیک، هدایت اولدترافورد را بر عهده گرفت. اما به نظر نمی‌رسد که این موضوع رونالدو را راضی کرده باشد که یونایتد می‌تواند به اوج بازگردد.

آمار «بِت‌فِیر» رم را با وجود از دست دادن حضور در لیگ قهرمانان اروپا، به عنوان گزینه ۱۰/۳ برای جذب او در تابستان امسال تعیین کرده‌اند. بایرن مونیخ و چلسی در تابستان امسال به جذب او علاقه نشان دادند و تیم آلمانی در رتبه ۴/۱ از نظر علاقه‌مندی قرار دارد. رئال مادرید، تیم سابق رونالدو، ۶/۱ است در حالی که چلسی و پاری‌سن‌ژرمن هر دو ۱۴/۱ هستند. بازگشت به یوونتوس یا اسپورتینگ لیسبون رتبه ۱۶/۱ را دارد در حالی که منچسترسیتی و اینتر ۲۵/۱ هستند.

سام روسباتم، سخنگوی بت‌فیر گفت: «پس از اینکه رونالدو اعلام کرد که می‌خواهد از یونایتد برود، دیدار مجدد با ژوزه مورینیو ممکن است برای کریستیانو رونالدو و رم مورد توجه قرار گیرد. همچنین در هفته‌های اخیر حرف‌های شوکه‌کننده‌ای در مورد انتقال او به چلسی به میان آمده و آن‌ها از نظر علاقه‌مندی در رتبه ۱۴/۱ قرار دارند.»

رونالدو قبلاً حمایت خود را از سرمربی جدید «تن‌هاخ» اعلام کرده بود. او به وب‌سایت یونایتد گفت: «همه چیز باید طوری تغییر کند که او می‌خواهد. البته امیدوارم که ما موفقیت داشته باشیم، زیرا اگر ما موفق شویم، تمام منچستر نیز به موفقیت دست می‌یابد. برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.»

هنوز یک سال از قرارداد رونالدو باقی مانده و در ژوئن ۲۰۲۳ با امکان تمدید برای یک سال دیگر، به پایان می‌رسد. او با دستمزد هنگفت ۴۸۰ هزار پوند در هفته، پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *