افشاگری رونالدو درباره شرایطش در منچستریونایتد رسانه‌ ها دروغ می‌گویند

اخبار لیگ جزیره : کریستیانو رونالدو تهدید کرده که پرده از اسرار مسائل پیرامون نقل و انتقالاتش در منچستریونایتد خواهد برداشت و حقیقت را فاش خواهد کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

افشاگری رونالدو درباره شرایطش در منچستریونایتد رسانه‌ ها دروغ می‌گویند
کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره ۳۷ ساله پرتغالی، به شدت خواهان جدایی از منچستریونایتد و بازی در تیمی است که قادر به حضور در لیگ قهرمانان اروپا باشد. او در اولین بازی لیگ مقابل برایتون که به شکست یونایتد انجامید، نیمکت‌نشین بود. و در دومین بازی و شکست تحقیرآمیز ۴-۰ از برنتفورد در ترکیب اصلی حضور داشت.

همانطور که نشریه «دیلی‌میل» گزارش داد، یونایتد اصرار دارد که رونالدو را در این چند هفته پایانی نقل و انتقالات تابستانی نخواهد فروخت. اما این بازیکن ۳۷ ساله به یکی از حسابهای طرفدارانش در اینستاگرام پاسخی فرستاد و رسانه‌ها را متهم به دروغگویی کرد. رونالدو اضافه کرد که گزارش‌های مربوط به خودش را نگه داشته و فقط ۵ درصد آنها درست بوده‌اند.

کمی بیش از دو هفته تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باقی مانده و به نظر می‌رسد رونالدو آن موقع اتفاقات را از دیدگاه خودش تعریف خواهد کرد. رونالدو در پیام خود نوشت: «وقتی در این چند هفته با من مصاحبه کنند حقایق را خواهند فهمید. رسانه‌ها دروغ می‌گویند. من در دفترچه یادداشتم در چند ماه اخیر خبرها را یادداشت کردم و از ۱۰۰ مورد فقط ۵ موردشان درست بود. تصور کنید که اوضاع به چه صورت است.»

این هفته گزارش شد که رونالدو به همراه گروهی از بازیکنان قدیمی یونایتد از مقامات باشگاه خواسته‌اند تا برای خریدهای بیشتر سرمایه‌گذاری کنند.

در برخی موارد خبرهایی مبنی بر تاثیر منفی رونالدو بر تیم و بر بازیکنان دیگر وجود دارد که مصاحبه آینده او ممکن است این ادعاها را رد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *