دیونگ: ترجیح می‌دهم در بارسلونا بمانم/ منچستریونایتد؟ با هیچ باشگاهی توافق نکرده‌ام

اخبار لیگ جزیره – هافبک هلندی بارسلونا در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش اظهارنظر کرد و گفت ترجیحش ماندن در این تیم است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

دیونگ: ترجیح می‌دهم در بارسلونا بمانم/ منچستریونایتد؟ با هیچ باشگاهی توافق نکرده‌ام

به گزارش اخبار لیگ جزیره ، فرنگی دیونگ که پس از گذشت سه فصل از حضورش در بارسلونا، شایعه جدایی‌اش از این تیم در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی پیش‌ رو مطرح است، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «ESPN» هلند گفت: نمی‌خواهم درباره شایعات صحبت کنم اما ترجیح می‌دهم در بارسلونا بمانم.

بارسلونا باشگاه رؤیایی من از زمان کودکی‌ام بوده است و این را بارها گفته‌ام. وی افزود: اگر باشگاه‌های دیگر با من تماس بگیرند، پاسخ‌شان را خواهم داد، این کاری است که همیشه می‌کنم اما در حال حاضر با هیچ باشگاهی توافق نکرده‌ام.

شنیده‌ام که نام من را به باشگاه منچستریونایتد نسبت داده‌اند اما مدیران باشگاه چیزی در این خصوص به من نگفته‌اند، پس می‌توانم بگویم که توافقی در میان نیست و خبری نیست. خود من هم عجله‌ای ندارم. 

هافبک هلندی بارسلونا همچنین درباره اینکه آیا با اریک تن‌هاخ سرمربی جدید منچستریونایتد در ارتباط است، اظهار داشت: پاسخ این پرسش‌تان را نخواهم داد. حتی اگر این پرسش در مورد مربی یا باشگاهی دیگر بود، باز هم پاسخی برایش نداشتم.

دیونگ 25 ساله در پایان خاطرنشان کرد: برای فصل آینده با ژاوی صحبت کردم که تنها در مورد فوتبال بود، در مورد تیم و آنچه برای بهتر شدن تیم نیاز است.

او که تا پایان ماه ژوئن 2026 با بارسلونا قرارداد دارد، تاکنون در 139 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 13 گل‌زده و 17 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *