اقدام غیر منتظره آرسنال جهت به خدمت گرفتن دن بنتلی از وولورهمپتون

اخبار لیگ جزیره : آرسنال برای ابراز علاقه به جذب دن بنتلی، با وولورهمپتون تماس گرفته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره اقدام غیر منتظره آرسنال جهت به خدمت گرفتن دن بنتلی از وولورهمپتون

به گزارش اتلتیک، این دروازه‌بان ۳۰ ساله که در ژانویه ۲۰۲۳ از بریستول سیتی به مولینیو نقل مکان کرد، توسط آرسنال به عنوان گزینه ذخیره احتمالی در نظر گرفته شده است. وولورهمپتون به فروش این بازیکن انگلیسی علاقه‌ای ندارد؛ مگر اینکه پیشنهاد مناسبی دریافت کند که به آن‌ها امکان سرمایه‌گذاری مجدد را بدهد.

بنتلی بازیکن بسیار ارزشمندی در تیم تحت هدایت گری اونیل است و علی‌رغم انجام تنها پنج بازی در لیگ برتر، تأثیر مثبتی بر تیمش گذاشته است. انگلیسی بودن او، فاکتور جذابی برای آرسنال است که می‌تواند به واسطه حضور او در باشگاه، فهرست بازیکنان بومی خود را برای پیروی از قوانین لیگ برتر، تکمیل کند.

جالب این که، اولین بازی او در لیگ برتر، در دسامبر ۲۰۲۳ مقابل آرسنال به عنوان بازیکن تعویضی رقم خورد. بنتلی سپس سه بازی لیگ برتری را برای تیم اونیل انجام داد و در پیروزی ۱-۰ مقابل برنلی در ماه دسامبر، دروازه‌اش را بسته نگه داشت. او کار خود را در ساوت اند یونایتد آغاز کرد و قبل از انتقال به بریستول سیتی، جایی که ۱۴۳ بازی انجام داد، سه سال را با برنتفورد گذراند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *