اخطار پلیس به رونالدو کریستیانو به پسربچه غرامت می‌دهد

اخبار لیگ جزیره : پلیس به کریستیانو رونالدو به علت پرت کردن گوشی موبایل پسربچه اخطار داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخطار پلیس به رونالدو کریستیانو به پسربچه غرامت می‌دهد
فصل گذشته، کریستیانو رونالدو پس از شکست تیمش از اورتون در گودیسون پارک، هنگام خروج از زمین به دست جیکوب هاردینگ ضربه زد و گوشی پسربچه به زمین پرت شد. او بعداً از این نوجوان ۱۴ ساله که اوتیسم دارد عذرخواهی کرد.

ستاره پرتغالی در اوایل این ماه در رابطه با حمله و آسیب ادعایی توسط پلیس مورد بازجویی قرار گرفت و تمام توضیحات لازم را به آنها داد. پلیس مرسی‌ساید روز چهارشنبه در بیانیه‌ای به نشریه «میرر» گفت: «می‌توانیم تأیید کنیم که مرد ۳۷ ساله داوطلبانه در اداره پلیس حضور یافته و در رابطه با ادعای حمله و آسیب بازجویی شد. این ادعا مربوط به حادثه پس از بازی فوتبال اورتون و منچستریونایتد در روز شنبه ۹ آوریل است. موضوع با اخطار مشروط رسیدگی شده و به نتیجه رسیده است.»

این روزنامه گزارش می‌دهد که رونالدو با پرداخت غرامت به پسربچه موافقت کرده است. سران منچستریونایتد آن زمان اعلام کرده بودند که اقدامی در این مورد انجام نخواهند داد. مشخصا روسای تیم از عذرخواهی این بازیکن خوشحال شده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *