سرمربی پدیده جام ملت‌ها روی نیمکت الجزیره

اخبار لیگ جزیره : باشگاه الجزیره امارات سکان هدایت تیم خود را به دستان حسین عموتة سپرده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

سرمربی پدیده جام ملت‌ها روی نیمکت الجزیره

روزنامه الاتحاد امارات خبر داد که باشگاه الجزیره از حسین عموتة، سرمربی جدید خود، که شب گذشته با پروازی از شهر «دارالبیضاء» به ابوظبی رسیده بود، در فرودگاه بین‌المللی زاید استقبال کرد.

این روزنامه نوشته است که امضای قرارداد رسمی بین طرفین امروز انجام خواهد شد و عموتة، سرمربی پیشین تیم ملی اردن، هدایت «فخر ابوظبی» را در فصل آینده بر عهده خواهد گرفت.

عموتة کار خود را با الجزیره از طریق اردو آماده‌سازی پیش‌فصل در اسپانیا که در ماه جاری برگزار می‌شود، آغاز خواهد کرد. عموتة پیش‌تر به عنوان بازیکن حرفه‌ای در لیگ امارات با تیم الشارجه در فصل 2002-2003 به میدان رفته که در همان فصل تیم الشارجه قهرمان جام رئیس‌جمهور شد و عموتة سپس به لیگ قطر منتقل شد.

عموتة در آخرین تجربه مربیگری خود با تیم ملی اردن موفقیت‌های چشمگیری کسب کرد. او «النشامى» را به فینال جام ملت‌های آسیا 2023 رساند و همچنین توانست این تیم را به مرحله سوم از مسابقات مقدماتی جام جهانی 2026 هدایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *