صدور متن بیانیه رسمی رومن آبراموویچ در سایت باشگاه چلسی

اخبار لیگ جزیره : رومن آبراموویچ مالک روس باشگاه چلسی در سایت این باشگاه بیانیه رسمی صادر کرد و خبر از فروش باشگاه در آینده‌ای نزدیک داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

صدور متن بیانیه رسمی رومن آبراموویچ در سایت باشگاه چلسی

رومن آبراموویچ مالک باشگاه چلسی در سایت این باشگاه بیانیه رسمی صادر کرد:

با توجه به حدس و گمان هایی که طی چند روز گذشته در رابطه با مالکیت چلسی وجود داشت، همانطور که قبلا نیز گفتم همیشه بهترین تصمیم برای چلسی را از اعماق قلبم می‌گیرم. در شرایط کنونی، تصمیم به فروش باشگاه گرفتم چون معتقد هستم که این موضوع به نفع باشگاه، طرفداران، کارمندان و حامیان باشگاه است.

فرآیند فروش باشگاه به سرعت نخواهد بود اما روند آن در جریان هست. هیچ وقت درخواست نخواهم کرد که باشگاه، قرض من را بپردازد چون حضور در چلسی برای من هیچ وقت به خاطر بیزنس یا پول نبوده بلکه به خاطر یک شور و اشتیاق خالص به فوتبال و این باشگاه بوده است.

 علاوه بر این، به تیمم دستور دادم که یک بنیاد خیره بنا کنند تا در آن تمام درآمد خالص از فروش به قربانیان جنگ اهدا شود. درآمد این بنیاد همه به قربانیان جنگ اوکراین اهدا خواهد شد. این موارد شامل ارائه یک بودجه بحرانی برای نیازهای فوری قربانیان خواهد بود و همچنین در بلند مدت از آنها محافظت خواهد شد.

لطفا بدانید که این یک تصمیم به شدت سخت بود و برای من که بخشی از این باشگاه هستم بسیار دردآور بود. به هر حال معتقدم که این موضوع به نفع باشگاه خواهد بود

امیدوارم بتونم برای آخرین بار به استفموردبریج بیایم و از همه خداحافظی کنم. برای همه عمرم یک افتخار خواهد بود که بخشی از چلسی بودم و به تمام دستاوردهایی که رسیدیم افتخار می‌کنم. باشگاه فوتبال چلسی طرفدارانی دارد که همیشه در قلب من خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *