انصراف آبراموویچ از مالکیت باشگاه چلسی

اخبار لیگ جزیره : پس از این که برای رومن آبراموویچ به دلیل ارتباط با ولادیمیر پوتین حاشیه‌هایی در انگلیس ایجاد شد، این میلیارد روسی بعد از ۲۰ سال از باشگاه چلسی رفت که مشخص نیست این جدایی موقت یا دائمی خواهد بود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

انصراف آبراموویچ از مالکیت باشگاه چلسی

در پی ایجاد حواشی پس از جنگ روسیه و اوکراین برای رومن آبراموویچ مالک باشگاه چلسی، این میلیاردر روسی رسماً از مالکیت باشگاه انصراف داد.

در این بیانیه که خود آبراموویچ نوشته است، آمده: «در طول حدود ۲۰ سال مالکیت من بر باشگاه چلسی، همیشه نقش خودم را به‌عنوان نگهبان باشگاه می‌دانستیم که وظیفه‌اش این است که اطمینان حاصل کند به همان اندازه که امروز می‌توانیم موفق باشیم، آینده را هم بسازیم، در حالی که نقش مثبتی در جامعه ایفا می‌کنیم. همیشه با توجه به منافع باشگاه تصمیماتم را گرفته‌ام. همچنان به این ارزش‌ها متعهد هستم، به همین دلیل امروز به متولیان بنیاد خیریه چلسی، سرپرستی و مراقبت از باشگاه را محول می‌کنم. معتقدم که آن‌ها در حال حاضر در بهترین موقعیت برای رسیدن به منافع باشگاه، بازیکنان، کارکنان و هواداران هستند.»

این اتفاق در حالی که رخ داده که تیم چلسی قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا و قهرمان جام‌جهانی باشگاه‌ها، یک‌شنبه شب در فینال جام‌اتحادیه باید به مصاف لیورپول برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *