آمادگی توماس توخل برای احساسات ضدچلسی

اخبار لیگ جزیره : توماس توخل از احساس ضدچلسی رقبا و کانون توجه قرار دادن رومن آبراموویچ در بحبوحه جنگ روسیه – اوکراین می‌ترسد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

آمادگی توماس توخل برای احساسات ضدچلسی

توماس توخل برای موجی از احساسات ضدچلسی در پی تهاجم روسیه به اوکراین آماده شده است. درگیری خونین در اروپای شرقی، رومن آبراموویچ، مالک میلیاردر روسی آبی‌ها و باشگاهش را در کانون توجه قرار داده است.

توخل معتقد است در این زمان که باید روی فینال جام‌اتحادیه روز یکشنبه مقابل لیورپول در ومبلی تمرکز کنند، ذهن همه بخاطر اتفاقات وحشتناک در اوکراین تیره و تار شده است: «تا حدی می‌توانم نظرات انتقادی نسبت به باشگاه و نسبت به ما که نماینده این باشگاه هستیم را درک کنم. ما نمی‌توانیم کاملاً خود را از این اتفاقات رها کنیم. هیچکس انتظار جنگ را نداشت. ذهن همه ما درگیر شده است. این موضوع بر هیجانات روز فینال سایه انداخته و عدم اطمینان زیادی به همراه آورده است. خیلی بیشتر نگران همه مردم و خانواده‌هایی هستیم که در این لحظه بیشتر از ما درگیر هستند. و بهترین آرزوها و درودها را برای آنان می‌فرستیم که آزادی آنان از همه‌چیز مهم‌تر است.»

کریس برایانت، نماینده حزب کارگر، می‌گوید آبراموویچ باید از مالکیت چلسی منع شود زیرا طبق گفته سرویس‌های امنیتی بریتانیا، او از دست‌اندرکاران است. توخل اضافه کرد: «با سناریوهایی مانند این، ابهامات زیادی در مورد وضعیت باشگاه ما و وضعیت انگلیس وجود دارد. ما از شرایط آگاه هستیم، اما شاید مردم باید درک کنند که من به عنوان یک مربی یا بازیکنان در جریان نیستیم که واقعاً چه اتفاقی می‌افتد. آنقدر که شما فکر می‌کنید اطلاعات داخلی نداریم و در نهایت شاید بهتر است خیلی سیاسی نباشیم. نباید وانمود کنیم که این مشکل ما نیست. وضعیت به طور کلی برای من، برای کادرم و برای همه بازیکنان وحشتناک است. من از همه سناریوها و همه بحث‌ها در حال حاضر آگاه هستم. دوست دارم از حق خود استفاده کنم تا زمانیکه تصمیم قطعی گرفته نشده در این مورد اظهار نظر نکنم. اما این موضوع تمرکزمان را برهم زده و حواسمان را پرت می‌کند، ما را نگران می‌کند. هیچ راه فراری نیست. نمی‌توانیم درها را ببندیم و روی فوتبال تمرکز کنیم.»

این نگرانی وجود دارد که فینال جام‌اتحادیه تحت‌الشعاع تظاهرات ضد روسیه قرار بگیرد زیرا جهان ورزش علیه خشونت متحد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *