رونالدو نه به چلسی می‌رود؛ نه به تیم سعودی آینده کریستیانو همچنان در هاله‌ ای از ابهام!

اخبار لیگ جزیره : باشگاه چلسی که گفته می‌شد یکی از مشتریان اصلی فوق‌ستاره پرتغالی منچستریونایتد است، دیگر تمایلی به جذب این بازیکن ندارد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رونالدو نه به چلسی می‌رود؛ نه به تیم سعودی آینده کریستیانو همچنان در هاله‌ ای از ابهام!

کریستیانو رونالدو با وجود اینکه یک فصل دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد، به دنبال جدایی از این باشگاه است و مدیر برنامه‌های او یعنی ژرژ مندس هم به دنبال یافتن تیمی مناسب برای او به منظور بازی در لیگ قهرمانان اروپاست. در هفته‌های اخیر از چلسی به عنوان یکی از مشتریان اصلی این بازیکن در کنار باشگاه‌هایی همچون بایرن مونیخ، رُم و ناپولی یاد شده بود اما حالا به نظر می‌رسد این باشگاه انگلیسی از کورس رقابت برای جذب این بازیکن کنار کشیده است.

فابریتزیور رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا، در این رابطه خبر داد؛ توماس توخل سرمربی آلمانی تصمیم به عدم جذب رونالدوی ۳۷ ساله گرفته است. رومانو عنوان کرد؛ با وجود اینکه تاد بولی مالک مشترک باشگاه چلسی با ژرژ مندس دیدار و مذاکره‌ای در خصوص احتمال حضور برنده پنج توپ طلا در استمفوردبریج داشته اما تصمیم نهایی در خصوص جذب یا عدم جذب رونالدو همیشه برعهده توخل بوده است.

توخل که تمایلی به عقد قرارداد با رونالدو ندارد، حالا به همراه مدیران باشگاه روی جذب گزینه‌های مدنظر خود پیش از آغاز فصل جدید تمرکز خواهند کرد.

در همین حال رسانه‌های پرتغالی از جمله «رکورد» مدعی شده‌اند که رونالدو پیشنهاد ۲۵۰ میلیون دلاری یک تیم باشگاهی عربستان را رد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *