اولتیماتوم به کاپیتان قرمز ها بازوبند می‌خواهی ارزشت را ثابت کن!

اخبار لیگ جزیره : اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، می‌گوید جایگاه کاپیتانی در تیم او ارزش بسیار زیادی دارد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اولتیماتوم به کاپیتان قرمز ها بازوبند می‌خواهی ارزشت را ثابت کن!

مگوایر که در چند فصل اخیر بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد را بر بازو داشت با حواشی بسیاری روبرو بوده است. عملکرد ضعیف این بازیکن خصوصا در فصل گذشته اعتراض‌های بسیاری را از سوی هواداران یونایتد به همراه داشت که معتقد بودند او شایستگی این را ندارد که بازوبند کاپیتانی این تیم را در حضور بازیکنان بزرگ دیگری در اختیار داشته باشد. 

بسیاری بر این باور بودند که سرمربی جدید این تیم پس از بررسی شرایط، کاپیتان جدیدی را برای شیاطین سرخ انتخاب خواهد کرد اما این اتفاق رخ نداد و او اعلام کرد که مگوایر همچنان کاپیتان اول این تیم در فصل جدید خواهد ماند تا نشان دهد که به این مدافع اعتماد دارد. 

یونایتد که به شدت به دنبال جذب مدافعی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی بود موفق شد لیساندرو مارتنیس را به خدمت بگیرد و حالا مگوایر با رقابتی جدی برای فصل آینده روبرو خواهد بود. 

تن‌هاخ در گفتگو با خبرنگاران درباره اهمیتی که برای کاپیتانی قائل است اظهار داشت: «من همیشه روی کاپیتانی تاکید زیادی دارم. تیمی که برای من ساخته شده نکته مهمی است و من همیشه درباره رهبران گروه صحبت کرده بودم. کاپیتان واقعا بازیکن مهمی است.»

او درباره جایگاه مگوایر در این تیم گفت: «من واقعا از این که با او هستم خوشحالم. او بازیکن تیم اول من است. خودش را پیش از این ثابت کرده است اما در عین حال باید توانایی‌هایش به عنوان کاپیتان و بازیکن را بار دیگر در حال حاضر و همچنین در آینده نیز ثابت کند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *