فقط یک نفر می‌توانست جای خالی بوسکتس را در بارسلونا پر کند

اخبار لیگ جزیره : برند شوستر از رودری به عنوان تنها جانشین ایده‌آل سرخیو بوسکتس نام برد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره فقط یک نفر می‌توانست جای خالی بوسکتس را در بارسلونا پر کند

یکی از نقاط ضعف بارسلونا پس از خداحافظی با سرخیو بوسکتس، نبود یک هافبک دفاعی درجه ۱ در میانه میدان بوده‌است. بارسا در ماه‌های اخیر، تلاش زیادی برای جذب یک هافبک دفاعی ایده‌آل انجام داده، اما هنوز نتوانسته با بازیکنی به توافق برسد و بعضاً مشکلات مالی نیز در مسیر سران باشگاه سنگ‌اندازی کرده‌اند.

برند شوستر، ستاره آلمانی سابق بارسلونا می‌گوید پس از جدایی‌ بوسکتس، تنها یک بازیکن می‌توانست جای خالی او را در ترکیب بارسا پر کند و او کسی نیست جز رودری، ستاره منچسترسیتی:

هنوز به یاد دارم زمانی که سرخیو بوسکتس از بارسلونا رفت چه حسی داشتم. فقط یک نفر را دیدم که می‌توانست جای او را پر کند، و آن شخص رودری بود. هیچ کس مثل بوسکتس نیست.برند شوستر در سال ۱۹۸۰ به بارسلونا پیوست و به یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان این تیم در دوران پرافتخار اوایل دهه ۸۰ تبدیل شد. او در کنار بازیکنانی مانند دیگو مارادونا، آلان سیمونسن و گری لینه کر بازی می‌کرد و به همراه بارسلونا عناوین متعددی از جمله قهرمانی در لالیگا را کسب کرد. شوستر در سال ۱۹۸8 به رئال مادرید، رقیب بارسلونا پیوست و در آنجا نیز به افتخارات متعددی دست یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *