تمرینات بی‌ رحمانه کونته تاتنهامی‌ ها را شوکه کرد کین و سون بیهوش شدند!

اخبار لیگ جزیره : آنتونیو کونته از همان روز اول اردوی تیمش سختگیرانه تمرینات را برای بازیکنانش در نظر گرفت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

تمرینات بی‌ رحمانه کونته تاتنهامی‌ ها را شوکه کرد کین و سون بیهوش شدند!

طاقت فرسای آنتونیو کونته برای بازیکنان تاتنهام در هوای گرم سئول سبب شد تا سون هیونگ-مین و هری کین به زمین بیفتند.

از روز دوشنبه تمرینات تیم تاتنهام در تور پیش فصل این تیم در سئول کره جنوبی آغاز شد. در این تمرینات و از همان روز اول آنتونیو کونته چنان بر بازیکنانش فشار وارد کرد که همه متحیر شدند.

وب سایت روزنامه انگلیسی سان گزارش کرده که برنامه سخت تمرینی کونته باعث شد حتی هری کین و سون هیونگ مین دو ستاره تیم نیز طاقت نیاورند و روی زمین بیفتند.

تمرینات تاتنهام در حالی در مقابل ۶۰۰۰ هوادار در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار شده که ستاره‌های این تیم به مدت دو ساعت تمرینات طاقت فرسا را سپری کردند که برای اکثر بازیکنان تاتنهام خیلی زیاد بود.

در ابتدا به نظر می‌رسید که بازیکنان با روش‌های تمرینی کونته حتی در هوای شرجی سئول هم پیش می‌روند اما اکثر بازیکنان نتوانستند تمام زمین را بدوند و به طور خاص کین و سون با مشکل مواجه شدند.

عکس| تمرینات بی‌رحمانه کونته تاتنهامی‌ها را شوکه کرد/ کین و سون بیهوش شدند!

کونته با مربی بدنساز تیمش، جان پیرو ونترونه به بازیکنانش دستور داد تا ۴۲ دور زمین ۱۰۵ متری را بدوند. به بازیکنانی که به تازگی از مسابقات بین المللی بازگشته بودند، دستور داده شد که به جای آن ۳۰ دور انجام دهند.

کین زودتر از دیگران به زانو درآمد و هیونگ-مین نیز اشاره به درد داشت و خودش را روی چمن انداخت و با پشتش غلتید. این دو در نهایت تمرین را به سختی به پایان رساندند.

البته داوینسون سانچس، پاپ ماتار سار، برایان گیل و تروی پاروت در طول این تمرین بی رحمانه‌ کونته از آمادگی فوق العاده ای برخوردار بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *