نقش پررنگ اریک تن هاخ در انتقال بازیکنان هلندی به منچستریونایتد

اخبار لیگ جزیره : سرمربی هلندی منچستریونایتد نقش پررنگی در عملیات های نقل و انتقالاتی اخیر این تیم ایفا کرده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

نقش پررنگ اریک تن هاخ در انتقال بازیکنان هلندی به منچستریونایتد

اریک تن هاخ، سرمربی هلندی منچستریونایتد نقش پررنگی در عملیات های نقل و انتقالاتی تیمش را طی روزهای اخیر بر عهده داشته است. او به شکل مستقیم با دو هموطن خودش یعنی یاشوا زیرکزی و ماتیاس دلیخت در تماس بوده و تلاش کرده آنها را برای انتقال به اولدترافورد آماده کند.

به گزارش فابریتزیو رومانو، اریک تن هاخ در این تماس ها زیرکزی و دلیخت را با پروژه بلند مدت باشگاه منچستریونایتد آشنا کرد. زیرکزی در آستانه پیوستن به جمع شیاطین سرخ است و دلیخت هم فاصله زیادی تا انتقال به منچستریونایتد ندارد.

نقش اریک تن هاخ در منچستریونایتد
منچستریونایتد هفته گذشته پس از بازبینی فصل 24-2023، قرارداد اریک تن هاخ را تا سال 2026 تمدید کرد. با وجود شایعات، تمدید قرارداد با استفاده از بند 12 ماهه موجود در قرارداد قبلی انجام شد. تن هاخ «حق وتو در نقل و انتقالات» را حفظ کرده و همچنان در مورد خریدها نظر نهایی را خواهد داد.

او با مدیران جدید در مورد معاملات نقل و انتقالاتی همکاری خواهد کرد. عنوان او «مربی – مدیر» باقی خواهد ماند. گروه اینئوس، مالکان جدید منچستریونایتد، در حال ایجاد یک ساختار مدیریتی جدید هستند که در آن تن هاخ نقشی کلیدی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *