دروازه‌ بان بارسلونا راهی لیگ برتر انگلیس می‌شود؟

اخبار لیگ جزیره : کارت زردی که گرانیت ژاکا، هافبک آرسنال، در دیدار فصل گذشته مقابل لیدزیونایتد دریافت کرد، ممکن است با گروه‌های تبهکار سازمان‌ یافته و شرط‌ بندی مرتبط باشد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

دروازه‌ بان بارسلونا راهی لیگ برتر انگلیس می‌شود؟

لیگ برتر انگلیس می تواند مقصد بعدی نتو، دروازه بان ذخیره بارسلونا باشد که به نظر می رسد در صورت ماندن در بارسلونا فرصت زیادی برای بازی کردن به دست نیاورد.

به گزارش فوتبالی، باشگاه فولام در تلاش است در پنجره نقل و انتقالات تابستانی امسال دروازه‌بان جدید جذب کند.

به گفته فابریتزیو رومانو فولامی ها همزمان درحال مذاکره با آرسنال بر سر برند لنو و بارسلونا بر سر نتو هستند و بر این باورند که برای جذب هردو دروازه‌بان رقیبی ندارند. نتو تمایل دارد با هدف بازی به عنوان دروازه بان اول، تابستان امسال از بارسلونا خارج شود. این بازیکن ۳۳ ساله برزیلی در تلاش برای بازگشت به ایتالیا با تیم ناپولی است اما احتمال محقق شدن این هدف پایین به نظر می رسد.

نتو در طول تمام فصل 2021/22 فقط ۳۶۰ دقیقه برای بارسلونا بازی کرد. درحال حاضر بازیکنان بارسلونا در ایالت متحده برای تور پیش فصل به سر می‌برند در حالی که نتو مانند سایر بازیکنان در شرف فروش مثل ریکی پویگ، اسکار مینگوئزا، مارتین بریتویت و ساموئل اومتیتی برای پیدا کردن باشگاه جدید به “سیوتات اسپورتیوا” بازگشته است.

نتوی ۳۳ ساله در ایالت برزیلی “میناز ژرایس” متولد شد و دوران حرفه‌ای خود را با باشگاه کروزیرو آغاز کرد. سپس به اتلتیکو پارانائنزه پیوست و با تیم فیورنتینا در یورو ۲۰۱۱ حاضر شد. بعد از ۴ سال حضور در فیورنتینا و ۲ فصل در یوونتوس، برای پیوستن به والنسیا به اسپانیا رفت. وی در سال ۲۰۱۹ به بارسلونا پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *