بارسا باز هم مدافع می‌خواهد هدف: یک بازیکن رئالی!

اخبار لیگ جزیره : بارسلونا دست از خرید های جدید برنمی دارد و این بار به سراغ یک دفاع چپ رفته است برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

بارسا باز هم مدافع می‌خواهد هدف: یک بازیکن رئالی!

بارسا باز هم مدافع می‌خواهد هدف: یک بازیکن رئالی!
باشگاه بارسلونا همچنان قصد دارد به خریدهای خود در این تابستان ادامه دهد و ممکن است مدافع مادریدی را به جای مارکوس آلونسو به خدمت بگیرد.

سرخیو رگیلون ۲۵ ساله مدافع اسپانیایی تاتنهام انگلیس شاید دوران فوتبال حرفه‌ای خود را دوباره در کشورش دنبال کند. رگیلون که پیش از این برای رئال مادرید بازی می‌کرد و پرورش یافته مکتب این باشگاه است هم‌اکنون پیشنهادهای خوبی از تیم‌های برجسته اروپایی دارد. یکی از این باشگاه‌ها بارسلونا رقیب دیرینه رئال مادرید است.

بارسلونا تمایل دارد تا سرخیو رگیلون را در نقل‌وانتقال‌های تابستان جاری جذب کند. او به عنوان جایگزین مارکوس آلونسو برای بازی در پست دفاع چپ در نظر گرفته شده است. رئال مادرید در سپتامبر ۲۰۲۰ این بازیکن را با مبلغ ۳۰ میلیون یورو به تاتنهام فروخت. رگیلون در ۳۱ بازی فصل گذشته دو گل زد و سه پاس گل داد.

بارسا هفته گذشته رسما ژول کونده، مدافع فرانسوی سویا را به خدمت گرفت. این مدافع ۲۳ ساله بعد از آندریاس کریستنسن دومین مدافعی است که بارسا در این فصل خریده است. او در ۷۰ بازی برای بوردو چهار گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *