هواداران قرمز عصبانی شدند تجمع اعتراضی ترتیب داده شد

اخبار لیگ جزیره : هواداران منچستریونایتد قصد ترتیب دادن تجمع اعتراضی علیه مالکان آمریکایی این باشگاه دارند.! برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

هواداران قرمز عصبانی شدند تجمع اعتراضی ترتیب داده شد

هواداران منچستریونایتد که نسبت به وضع فعلی باشگاه‌ شان و سیاست‌ هایی که مالکان آمریکایی این باشگاه یعنی خانواده گلیزرها در پیش گرفته‌اند، ناراضی هستند، قصد دارند تجمع اعتراضی علیه گلیزرها ترتیب دهند. بر اساس گزارش نشریه «منچستر ایونینگ نیوز»؛ هواداران منچستریونایتد در حال برنامه‌ریزی برای این تجمع اعتراضی پیش از آخرین بازی دوستانه این تیم در پیش‌فصل هستند، یعنی پیش از بازی با ویارئال که قرار است در تاریخ ۳۱ جولای (۹ تیر) در ورزشگاه اولدترافورد برگزار شود.

تعدادی از هواداران منچستریونایتد از تصمیم خانواده گلیزرها برای برداشت ۸ میلیون پوند از مجموع ۱۱ میلیون پوند سود دو سالانه سهام باشگاه برای خود خشمگین هستند. بسیاری از هواداران من‌یونایتد بر این باورند که خانواده گلیزر باید به خاطر احترام به باشگاه پس از بدترین فصلی که در تاریخ لیگ برتر داشتند، از برداشت این مبلغ از حساب باشگاه خودداری می‌کردند، زیرا آنها خود را آماده ایجاد تغییرات گسترده در این تابستان می‌کنند.

طبق این گزارش؛ گلیزرها به طور مرتب مبالغی را از حساب باشگاه منچستریونایتد برداشت کرده‌اند و ماه گذشته تأیید شد که بدهی‌های این باشگاه انگلیسی در آخرین حساب‌های مالی آنها به نزدیک به ۵۰۰ میلیون پوند رسیده که نسبت به سال گذشته ۱۱.۸ درصد افزایش داشته است.

در اوایل این هفته، گری نویل اسطوره باشگاه منچستریونایتد عصبانیت خود را از خانواده گلیزر به دلیل سود بردن از باشگاه علیرغم فصل فاجعه‌بارشان ابراز کره بود. نویل از خانواده گلیزر خواسته بود تا هر پنی را که از باشگاه منچستریونایتد به دست می‌آورند، به خود باشگاه بازگردانند تا مدیران باشگاه بتوانند خریدهایی همچون کریستین اریکسن را برای اریک تن‌هاخ انجام دهند.

منچستریونایتد که فصل گذشته در رتبه ششم به کار خود در لیگ برتر انگلیس پایان داد و فصل پیش‌رو در لیگ اروپا به رقابت خواهد پرداخت، در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی هنوز بازیکن جدیدی جذب نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *