کل‌کل قرمزها ادامه دارد/ به خاطر این ستاره وارد بازی شدید!

اخبار لیگ جزیره : گری نویل، ستاره سابق منچستریونایتد، از تمدید قرارداد محمد صلاح با لیورپول هم برای طعنه زدن به این تیم استفاده کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

کل‌کل قرمزها ادامه دارد/ به خاطر این ستاره وارد بازی شدید!

صلاح روز جمعه قراردادش را با باشگاه لیورپول به مدت سه سال دیگر تمدید کرد و به تمامی شایعات در این خصوص پایان داد. طولانی شدن روند مذاکره مدیر برنامه و نمایندگان این بازیکن به مدیران لیورپول باعث شده بود که شایعات بسیاری درباره احتمال جدایی این ستاره مصری از این تیم شنیده شود. جدایی سادیو مانه در پنجره نقل و انتقالات تابستان سال جاری نیز به این شایعات دامن زد و نگرانی هواداران لیورپول را بیش از پیش افزایش داد اما او در نهایت تصمیم گرفت که قراردادش را تا سال ۲۰۲۵ با این باشگاه تمدید کند.

بسیاری از منابع خبری پیش از این مدعی شده بودند که اختلاف اصلی بین دو طرف مذاکره بر سر مبلغ مدنظر صلاح برای دستمزدش با مبلغی بود که مدیران لیورپول برای این بازیکن در نظر داشتند و همین موضوع باعث شده بود که آنها زودتر از این به توافق نرسند. در آخر نیز این صلاح بود که توانست حرفش را به کرسی بنشاند و گفته می‌شود که لیورپول پذیرفته که ساختار مالی همیشگی‌اش را برهم بزند و دستمزد ۴۰۰ هزار پوند در هفته به این بازیکن پرداخت کند.

گری نویل با انتشار توییتی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و نوشت: «صلاح آنها را بازی داده است، اینطور نیست؟»

با این حال، تمدید قرارداد با این بازیکن از اهمیت خاصی برای مدیران، کادر فنی و هواداران لیورپول برخوردار بود تا با خیال آسوده‌تری تابستان را ادامه داده و به فصل آینده امیدوار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *