آخرین وضعیت فوتبالیست متجاوز؛ او به‌ سختی از خانه بیرون می‌آید! پدر و مادری که حامی فرزند خطاکار شدند

اخبار لیگ جزیره : ستاره دستگیرشده منچستریونایتد، به ندرت در انظار عمومی ظاهر می‌شود و فقط گاهی سگ خانواده را برای دویدن همراهی می‌کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

آخرین وضعیت فوتبالیست متجاوز؛ او به‌ سختی از خانه بیرون می‌آید! پدر و مادری که حامی فرزند خطاکار شدند

میسون گرینوود ۲۰ ساله بعد از مدتها در مقابل خانه ۳ میلیون پوندی خانوادگی واقع در چشایر دیده شد. او به ظن تجاوز و تهدید به قتل دستگیر و به قید وثیقه آزاد شده است. این مهاجم که آخرین بار در ماه آوریل پشت فرمان یک مرسدس بنز ۸۵۰۰۰ پوندی دیده شده بود، برای چند دقیقه در کنار سگش در مقابل خانه دیده شد.

یکی از منابع گفت: «میسون از زمان دستگیری بسیار کمرنگ بوده است. تحمل چنین اتهاماتی بر علیهش بسیار برایش دشوار است. اما پدر و مادرش در تمام مراحل کنارش بوده‌اند. همه منتظر پاسخ پلیس هستند. و اگر پلیس بیگناهی او را تشخیص بدهد می‌تواند تلاش کند تا به حرفه فوتبالی‌اش برگردد.»

منچستریونایتد بلافاصله بعد از دستگیری گرینوود، او را تعلیق کرد. این بازیکن پس از چنین اتهاماتی از بازی فیفا ۲۲ حذف شد و اسپانسرهایش از جمله کمپانی «نایک» او را کنار گذاشتند. بازی ویدئویی «فوتبال منجر ۲۰۲۲» نیز او را حذف کرد. تمام اجناسی که نام او را یدک می‌کشیدند از سایت رسمی یونایتد حذف شدند و هم‌تیمی‌ها او را در اینستاگرام آنفالو کردند.

آینده درخشان گرینوود در باشگاه و صحنه‌های بین‌المللی در معرض خطر جدی است. او در سال ۲۰۱۹ و در سن ۱۷ سالگی تبدیل به جوانترین بازیکنی شد که برای یونایتد در لیگ قهرمانان بازی کرد.

گرینوود در مجموع در ۱۲۹ بازی برای یونایتد به میدان رفت و ۳۵ گل به ثمر رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *